OFPOF

Dc Comics Hayranları Doluşun! Justice League Filmiyle İlgili Önden Gelen Bilgiler!

-
10.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Dc Comics Hayranları Doluşun! Justice League Filmiyle İlgili Önden Gelen Bilgiler!
20.574 izlenme
Ofpofer
-

Merakla beklediğimiz filmle ilgili açıklanan bilgileri okumadan geçmeyin! 12 başlıkta inceledik!

Batman ve Superman'den sonra hepimiz kahramanlarımızın görüneceği bir sonraki film olan Justice League Part 1'i beklemeye koyulduk. Ne yazık ki filmin gelmesine bir sene var, ancak geçtiğimiz günlerde filmle ilgili birçok açıklanan detaylar oldu. Bunları sizinle paylaşıyoruz. Keyifle okumanız dileğiyle... 

1. Filme Genel Bakış

Filme Genel Bakış

Her şeyden önce Ben Affleck, Batman ve Superman'in kasvetli havasına göre kesinlikle daha aydınlık ve esprili bir film olacağına dair söz verdi. Karakter gelişimine önem verdiğini ve Batman'in de daha farklı olacağını vurgulamış. Ne demek istediğini filmi izleyene dek öğrenemeyeceğiz ama umarım Batman için hayırlısı olur.

2. Flash

Flash

Flash'ın üstünde diğer kahramanlara göre daha fazla durulacakmış ve Wayne Tech tasarımı uzay teknolojili bir kostüm giyecekmiş.

3. Jim Gordon

Jim Gordon

J.K. Simmons'un canlandıracağı Jim Gordon çizgi romanlardaki klasik görünüşüne sadık kalınarak filme aktarılacak.

4. Uzun Saçlı Superman

Uzun Saçlı Superman

Superman'in döndüğünde uzun saçlı ve muhtemelen koyu renk bir kostümün içinde olacağı da aktarılan bilgiler arasında.

5. Cyborg

Cyborg

Cyborg'un kostümü %100 CGI (bilgisayar efekti ile hazırlanmış) olacak. Takım içindeki herkesin kostümü de Cyborg'a bağlı olacak, böylece tüm takım Cyborg üzerinden iletişim kuracak.

6. Film Müzikleri

film müziklerini Junkie XL yapacak, Hans Zimmer'ın bestelerine sadık kalarak tabii ki. Batman ve Superman'in müziklerini de aynı ikili yapmıştı.

7. Filmin Konusu ve Zamanı

Filmin Konusu ve Zamanı

Filmin konusu Superman'in ölümünden birkaç ay sonra Bruce Wayne'in diğer meta-insanları bulup ekibe dahil ederek daha büyük bir düşmanla savaşmalarını konu alacak. film iki parta ayrılacak ancak iki partın konusu birbirinden farklı olacağı için iki ayrı film gibi olacak.

8. Carrier

Carrier

Batman, Justice League üyeleri için bir hava aracı tasarlayacak ve adı bir yarasa çeşidi olan Flying Fox olacakmış. Bu araca dair konsept çizim bulamadık bu yüzden Flying Fox cinsinden yarasanın resmini sizlerle paylaşıyoruz.

9. Filmin Kötüleri

Filmin Kötüleri

Steppenwolf filmin kesinleşen ana kötü karakteri olacak. resim, Batman ve Superman'in silinmiş sahnesinden bir kare. Darkseidle ilgili ipucu taşır nitelikte. Nedendir bilinmez, filme eklenmemiş bu sahne. 

10. Mera

Mera

Mera'nın mistik güçlerine yer verilecekmiş. Kostümü de aşırı ayrıntılı olacak şekilde tasarlanmış. film ekibindeki herkesin favori kostümüymüş.

11. Vulko

Vulko

William Defoe, Vulko karakterine hayat verecek. Bilmeyenler için Vulko, Aquaman'in akıl hocası.

12. Batman'in Kıyafetleri

Batman'in Kıyafetleri

Filmde Batman'in kullanacağı birçok araç olduğu gibi bu sefer aynı filmin içinde farklı kıyafetlerle görebileceğiz kendisini. Kıyafetlerinden biri Arkham oyunundakine benzer bir kıyafet olacakmış.

13. Bir an önce gelse de izlesek diyorsunuz değil mi?

Bir an önce gelse de izlesek diyorsunuz değil mi?

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.