OFPOF

Daisy Ridley Başrollü Kurgusal Tarihi Dram Filmi: Ophelia

-
266
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Daisy Ridley Başrollü Kurgusal Tarihi Dram Filmi: Ophelia
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni nesil Star Wars'un Rey'i olarak ünlenen Daisy Ridley'i başrolüne yerleştiren kurgusal tarihi dram filmi Ophelia yakında vizyonda.

Yeni nesil Star Wars'un Rey'i olarak ünlenen Daisy Ridley'i başrolüne yerleştiren tarihsel dram filmi Ophelia, Lisa Klein'ın romanını temel alıyor. Filmin kadrosunda Clive Owen, Tom Felton, George MacKay ve Devon Terrell de bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda Claire McCarthy oturuyor.

film Konusu

Filmin yapımcısı Daniel Bobker, 14. yüzyılda geçen hikayenin  çağdaş bir dille anlatılacağını belirterek, önemli bir kadın ikonu yeniden hayata getirmenin çok değerli olduğunu belirtti. 

Shakespeare’in unutulmayan eserlerinden biri olan Hamlet’te, Ophelia Hamlet’in annesi aynı zamanda Danimarka Kraliçesi Gertrude ile birlikte oyunda kadın karakter olarak ön plana çıkıyor. Oyunda Ophelia, Hamlet’in  ‘Manastıra git!’ sözleriyle sarsılan, babasının ölümüyle çıldıran, Hamlet’e olan aşkı her daim sınanan ve derede boğulması  diğer deyişle intiharıyla kendisinden söz ettiren bir karakter olarak bilinir. Filmde yaşanan olayların Ophelia’nın bakış açısından izleyici ile buluşacak.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmde Hamlet'in trajik bir biçimde kaybettiği büyük aşkı Ophelia'yı Daisy Ridley canlandırırken, filmin Hamlet'i ise George MacKay olacak. Hamlet'in annesi kraliçe Gertrude'u Naomi Watts, Claudius'u Clive Owen ve Laertes'i de Tom Felton canlandıracak.  

Vizyon Tarihi

Filmin vizyon tarihi henüz belirlenmedi.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık