OFPOF

Çok Sevilen Oyunlardan Beyaz Perdeye Aktarılmış 8 Film

-
6.0b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çok Sevilen Oyunlardan Beyaz Perdeye Aktarılmış 8 Film
7.584 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Milyonların tutkunu olduğu, heyecan ve adrenalinin üst seviyelerde yaşandığı çok sevilen oyunlardan beyaz perdeye aktarılmış filmler

1. Prince of Persia

Prince of Persia
Kötülüklere karşı savaşan kaçak bir prens ve güzeller güzeli aşkı bir prenses. Zamanı tersine çevirme özelliğine sahip hançeri ile dünyayı daha iyi bir yer yapabilmek için savaşıyor.

2. Tomb Raider

Tomb Raider
Angelina Jolie'nin can verdiği Lara Croft karakteri ile bir dönem sinemalarda büyük ilgi uyandıran Tomb Raider, bilgisayar oyunundan sonra filmi ile de milyonları peşinde sürükledi.

3. Hitman

Hitman
Seri katil olan Ajan 47 "Organizasyon" denen bir gizli örgüt tarafından politik bir suikast için kiralanıyor. Ancak daha sonra kendini hem interpol hem de rus gizli örgütüyle amansız bir mücadelenin içinde buluyor.

4. Resident Evil

Resident Evil
Milla Jovovich'in canlandırdığı Alice karakteri bir dönem hepimizin hayran olduğu bir karakterdi. Daha sonra filme uyarlanan Resident Evil serisi milyonların beğenisini topladı.

5. Mortal Kombat

Mortal Kombat
oyun tarihinin en kanlı ve heyecanlı oyunlarından olan Mortal Kombat sinemaya uyarlandığında büyük ilgi uyandırdı. Liu Kang'ı, Raiden'ı ve diğerlerini ekranda görmek heyecan vericiydi.

6. Silent Hill

Silent Hill
Yeterince yüksek tansiyonu olan oyunun sinemaya uyarlanmış hali de gerilim ve gizemi bir arada barındırıyor.

7. Halo

Halo
Oyunu ile büyük ilgi uyandıran askeri bir oyun olan Halo, 2014 yılında sinemaya uyarlandı. bilim kurgu efektleri ile süslenen film görsel bir şölen niteliğinde.

8. Max Payne

Max Payne
Ailesinin intikamını almak isteyen Max Payne'in öyküsü oyun olarak çok beğenilince filme alındı. Filmi de büyük ilgi uyandıran Max Payne serisi ile keyifli bir tat oluşturuyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.