OFPOF

Çok Popüler Olması Beklenen 7 Yabancı Dizi

-
2.7b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çok Popüler Olması Beklenen 7 Yabancı Dizi
2.350 izlenme
-

Fantastik, aksiyon, bilim-kurgu, suç, macera, gizem içeren konularıyla çığır açacak diziler

Geçmiş çok beğendiğimiz dizilerdeki oyuncuları görebileceğimiz bizi ekran başına kitliyecek ve bağımlılık yapacak birbirinden farklı ve güzel diziler.

1. Shannara Chronicles

Kurgusu ve efektleri çok dikkat çekici,fantastik konusuyla Yüzüklerin Efendisine benziyor.Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu.Oyuncularda Hollywood aktörü James Remar ve Spartacus'den hatırladığımız Manu Bennett bulunmaktadır.

2. Legends Of Tomorrow

Birbirinden farklı ve uyumsuz süper kahramanlar dünyayı kurtarabilecek mi? Oyunculardan ikisini Prison Break dizisinden hatırlayabilirsiniz,Wentworth Miller ve Dominic Purcell.DC Comics'in yayınladığı Legends Of Tomorrow,bölümlere harcanan paradan dolayı gerekli seyirciye ulaşılmazsa 2. sezon bölümleri çekilmeyecektir.

3. Lucifer

Yine DC Comics'in çizgi romanından diziye dönüştürülen bir yapıt.Cehennemin efendiliğinden sıkılan Lucifer,Los Angeles'ta bir bar açacaktır.

4. Beowulf: Return to the Shieldlands

Önceden filmi çekilmiş olan Beowulf artık Dizi olarak yayınlanacak.Filmi güzel yorumlar almıştı,diziside etkileyici gözüküyor.

5. The Magicians

İsminde anlaşıldığı gibi büyücülük içeren bir yapıt.Harry Potter sevenler için kaçırılmaması gereken bir tv serisi.

6. Shades of Blue

2015'te oynadığı iki filmle ortalamanın altında kalan Jennifer Lopez,yeni dizisiyle seyircinin karşısına çıkıyor.

7. Colony

Senaryo çok klişe olsada bu açığını efektleri ve oyuncu kadrosuyla tamamlıyor.Dizinin başrollerinde ise 13 bölümlük başarısız İntelligence macerası yaşayan Josh Holloway ve Prison Break-The Walking Dead yıldızı Sarah Wayne Calies var.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık