OFPOF

Çok Az Bilinen 8 Harika Yabancı Dizi

-
3.6b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çok Az Bilinen 8 Harika Yabancı Dizi
3.212 izlenme
-

Yabancı dizi severler için az bilinen muhteşem yabancı dizileri sizler için hazırladık.

1. Awkward

Awkward
Lise döneminde her yaptığı işi ters giden kızımızın hayat hikayesini izliyoruz.aşk, Komedi, macera ne ararsan bu dizide.

2. Bates Motel

Bates Motel
Kendini kaybedip sürekli birilerini öldüren bir çocukla başa çıkmak ne kadar annelik ister? korku, gizem, gerilim dolu Bates Motel'i tavsiye ediyorum.

3. Blue Mountain State

Blue Mountain State
Üniversitenin amerikan futbol takımı oyuncularını anlatan "Amerikan Pastası" serisinin Dizi versiyonu diyebileceğimiz harika bir dizidir.

4. Chuck

Chuck
Bilgisayar teknik servs elemanı yanlışlıkla gizli ajan olsa ne olurdu ? Chuck'ın macera dolu hikayesini izlemenizi tavsiye ediyorum.

5. Revolution

Revolution
Elektriğin, hiç bir elektronik aletin olmadığı bir dünya düşünün.Bir bilgisayar yazılımının dünyayı yönetmesi ve ülkeyi, insalığı kurtarmaya çalışan bir avuç insanın macerası.Macera dolu Revolution dizisini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

6. Skins

Skins
Uzun yıllar süren Dizi her bölümde farklı birini anlatır.Devamını sürekli getirmek isteyeceğiniz gerilim dolu Skins dizisini izlerken bir sonraki bölüme geçmek için sabırsızlanacaksınız.

7. Faking It

Faking It
İnsanlar yanlışlıkla lezbiyen sansa sizi ve popülarite için bu oyuna devam etmeniz gerekse.Peki ya bir gün bu oyun gerçek olsa.Macera Komedi aşk dolu Faking It dizisini izlerken kendinizi kaybedeceksiniz.

8. Under The Dome

Under The Dome
Küçük bir kasaba, bir kubbenin altında kalıyor.Dışarıyla bir bağlantı yok.Sebebini çözebilen yok.Dram gerilim macera ve gizem dolu Under The Dome dizisini izlemekten kendinizi alıkoyamıyacaksınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.