OFPOF

Çocukluğumuzun Unutulmayan Çizgi Filmlerinden Duygulandıran Açılış Videoları - Introlar

-
401
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çocukluğumuzun Unutulmayan Çizgi Filmlerinden Duygulandıran Açılış Videoları - Introlar
420 izlenme
Ofpofer
-

Şirinler, Tsubasa, Pokemon... Şüphesiz hepsinin kalbimizde apayrı yeri var. İşte o unutamadığımız 24 çizgi filmin jenerik videoları sizlerle.

1. Şirinler

"Birgün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin. Belki gargamelin çığlıklarını duyabilirsiniz ve iyi bir çocuk olursanız belki Şirinler'i bile görebilirsiniz."

2. Captain Tsubasa

Küçükken her bölümü büyük bir sabırsızlıkla beklenen, tam maçların en can alıcı kısımlarında bölümün bitmesiyle insanı sinir krizlerine sürükleyen, bir maçın bazen 5 bölüm sürdüğü o müthiş çizgi film.

3. Pokemon

Çizgi filmi, tasoları, oyunları ve oyuncakları... Çocukluğumuzun mihenk taşı diyebileceğimiz ve yasaklanmasına sebep olan, balkondan atlayan çocuğa sövmemizi sağlayan harika bir seri. 

PİKA PİKA

4. Beyblade

Babamızdan 5 lira kapar, direk kırtasiyeye koşup beyblademizi alırdık. Onunla uyur, üzerindeki yaratığın canlanıp bizle konuşacağı hayalini kurar ve yemek tepsisinde arkadaşlarımızla düellolara girerdik.

5. Taş Devri

Fred Çakmaktaş, Barney Moloztaş ve ailelerinin taş devrinde geçen hayatları anlatan, çocuk yüzlerimizi gülümseten, dinozorların ve mamutların insanların hizmetinde çalıştığı geçmişten gelen bir çizgi film.

6. Jetgiller

Taş devrinden sonra jetgilleri izler, geçmişten geleceğe geliverirdik. George Jetgil'in o pislik patronunu unutmak mümkün değil.

7. Tom ve Jerry

Jerry'nin tarafını tutup Tom'a üzüldüğümüz komik çizgi Dizi.

8. Ay Savaşçısı

Küçüklüğümüzde hepimizin hayalini süsleyen kızlar, iyiliğin dostu Ay Savaşçısı ve arkadaşlarının maceralarının anlatıldığı çizgi filmin o unutulmaz açılış şarkısı.

9. Red Kit

Gölgesinden hızlı silah çeken kovboyumuzun, sadık beyaz atı Düldül ve sevimli köpeği Rin Tin Tin ile beraber Daltonların korkulu rüyası olduğu o güzel maceralar.

10. Müfettiş Gadget

Sakar, dalgın, dikkatsiz, çevresinden bihaber olan bir müfettişin maceralarının anlatıldığı, suçlulara karşı duran Gadget'in açılış videosu.

11. Ağaçkakan Woody

Gülüşüne hasta olup o meşhur efektini yapmaya çalışıp asla beceremediğim ve ilkokulda bunu başarabilenlere ayrı bir saygı duyduğum karakter.

12. Temel Reis

Ispanağı bize sevdiren denizci.

13. Ninja Kaplumbağalar

şarkı sözlerini bilmediğimiz halde umursamazca söylemeye çalıştığımız delikanlı kaplumbağaların introsu.

14. Garfield

Pazartesi günlerinden nefret eden; yiyip, içip, yayılmaktan başka hiçbir şey yapmayan kedi. Arada sırada Oddie ile uğraşırdı. Lazanyayı çok severdi.

15. Tazmanya Canavarı

Sürekli onu kullanan ite köpeğe haddini bildiren, sevimli mi sevimli canavarımız.

16. Atom Karınca

Kötülerin düşmanı, güçlü mü güçlü karıncamız.

17. Ayı Yogi

Bobo ile birlikte gezer dururdu. Açıkcası pek izlemezdim.

18. Heidi

Genelde kızların sevdiği bir çizgi filmdi. Dağlar kızı Heidi çok sevilen çizgi filmlerdendi. Dedesi olan huysuz adam Almöhi ve çoban Peter'la olan köydeki hayatı anlatılır.

19. Cedric

8 yaşındaysanız ve aşıksanız; hayat gerçekten çok zor.

20. Winnie the Pooh

Ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, titiz bahçıvan Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri.

21. Heathcliff

22. Afacan Dennis

23. Şeker Kız Candy

Yetimhanede büyüyen Candy'nin çektiği zorlukları, aşklarını izlediğimiz pembe bir çizgi diziydi.

24. Bugs Bunny, Daffy Duck ve daha nicelerinin açılış videosu - WARNER BROS


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık