OFPOF

Christian Bale'nin Oynadığı En İyi 10 Film

-
7.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Christian Bale'nin Oynadığı En İyi 10 Film
6.229 izlenme
Ofpofer
-

Christian Bale Hayranları İçin İzlenmesi Gereken Muhteşem Filmler...

1. The Dark Knight-Kara Şövalye

The Dark Knight-Kara Şövalye
Christopher Nolan'ın yönettiği Batman'dan uyarlanan 2005 yapımlı Batman Başlıyor'un devamı niteliğinde olan seri bir filmdir. Kesinlikle baştan sona izlenmesi gereken muhteşem bir film.

2. The Prestige-Prestij

The Prestige-Prestij
film başlar başlamaz pür dikkat ekrana kitleniyorsunuz. Kurgu, konu, oyuncular herşey şahane. IMDb puanı 8.5 olan film gelmiş geçmiş en iyi filmler arasın da gösterilmektedir. Ayrıca gizemli bir dilm olan Prestij sizi tekrar tekrar izlemeye teşvik ediyor. Kesinlikle izlenmesi gereken en iyi Christian Bale filmlerinden biri.

3. American Psycho-American Sapığı

American Psycho-American Sapığı
Amerikan Sapığı en iyi filmlerden biridir, Babasının Wall Street'teki şirketinde çalışan iyi görünümlü bir insandır Patrick Bateman, ama herşey göründüğü gibi değildir. Amaçsızca insan öldürmektedir. Biraz kurgusal olarak kafa karışıtırıcı ama etkileyici bir film. Gerilimden hoşlananlar için çok harika bir Christian Bale filmi. 

4. The Fighter-Dövüşçü

The Fighter-Dövüşçü
En iyi film dalında Oscara aday olan Dövüşçü iki kardeşin hayatını konu alıyor. Christian Bale'nin canlandırdığı Dicky Ecklund karekteri yeteneğini kullanamamış ve boşa harcamış kardeşini eğiten bir boksördür.  

5. Terminator Salvation-Terminatör Kurtuluş

Terminator Salvation-Terminatör Kurtuluş
Makineler kontrolü ele aldığı kıyamet günü yaşanabilecek olayları ele alan Terminatör Kurtuluş filmi, bilim kurgu severler için çok harika bir film. Christian Balenin izlenmesi gereken filmlerin birtanesi daha. 

6. EQUILIBRIUM-İsyan

EQUILIBRIUM-İsyan
İnsanların duygularını Prozium adlı bir ilaç verilerek kontrol altında tutulduğunu konu alan bir film. Christian Bale'nin mükemmel bir oyunculuk sergilediği bilim kurgu hastalarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesi.

7. El Maquinista-Makinist

El Maquinista-Makinist
Makinist 2004 İspanya yapımı bir filmdir. Makinst, sanayide çalışan ve İnsomnia (uyuyamama) hastalığı olan Trevor Reznik (Christian Bale)'in hiikayesini konu almaktadır. Mükemmel bir gerilim filmi. Gerilim severler için kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

8. American Hustle-Düzenbaz

American Hustle-Düzenbaz
Gerçek bir hikayeden uyarlanan film, iki dolandırıcı arkadaşın hayatını anlatır. FBI ajanı tarafından yakalanan iki kardaşın hüküm giymemesi için tek bir yolu vardır. FBI için çalışmaları. Hem Komedi hem gerilim severler için eşsiz bir film

9. Out of the Furnace-Kardeşim İçin

Out of the Furnace-Kardeşim İçin
İki kardeşin hikayesini konu alan filmde Russell ve kardeşi Rodney, uzun zamandır ekonomik sıkıntılar yaşamaktadır. Her daim yaşadıkları kasabadan kurtulmak isteselerde bir hata sonucu Russell kendini hapishanede bulur ve bütün hayatı altüst olur. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film

10. Rescue Dawn-Şafak Harekatı

Rescue Dawn-Şafak Harekatı
Christian Bale'nin dünya çapında tanındığı bir filmdir. Vietnamda uçağı düşen Amerikalı bir savaş pilotunun Dieter Dengler'in hayatını ve yaşadıklarını konu alan Şafak Harekatı kesinlikle izlemeye değer bir film.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.