OFPOF

Carnegie Ödüllü Yazar Patrick Ness'in Romanından Uyarlanacak Olan Yapım: Chaos Walking

-
287
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Carnegie Ödüllü Yazar Patrick Ness'in Romanından Uyarlanacak Olan Yapım: Chaos Walking
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Marvel evreninin yeni Örümcek Adam'ı Tom Holland ve Star Wars evreninin yeni kahramanı Rey'i canlandıran Daisy Ridley'i başrollerine yerleştiren yapım.

Başrollerine Hollywood'un büyük projelerle parlayan genç yıldızlarını yerleştiren gençlik macera romanı uyarlaması Chaos Walking vizyon tarihi belli oldu. Marvel evreninin yeni Örümcek Adam'ı Tom Holland ve Star Wars evreninin yeni kahramanı Rey'i canlandıran Daisy Ridley'i başrollerine yerleştiren yapımın amerika için vizyon tarihi açıklandı. Carnegie ödüllü yazar Patrick Ness'in romanından uyarlanacak olan yapımın yönetmen koltuğunda Amerikalı yönetmen Doug Liman oturuyor. Eternal Sunshine of the Spotless Mind'ın senaryosuna imza atan Charlie Kaufman ile Jamie Linden ise filmin senaryosunu kaleme alan isimler. Toplamda 3 kitap ve 3 kısa hikayeden oluşan kitap serisi 2010 yılında tamamlanmıştı.

film Konusu

Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan "Yeni dünya"nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen "Yeni Dünya", "Noise" adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola'nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrollerinde Todd Hewitt rolünde Tom Holland ve Viola Eade rolünde ise Daisy Ridley bulunuyor.

Vizyon Tarihi

Film Amerika'da 1 Mart 2019'da vizyona girecek fakat ülkemiz için henüz vizyon tarihi belirlenmedi.

Film fragmanı henüz yayınlanmadı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık