OFPOF

Çağan Irmak, Komedi Tufanı Yaşatacak Bir Filmle Geliyor: Benim Adım Feridun

-
1.1b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Çağan Irmak, Komedi Tufanı Yaşatacak Bir Filmle Geliyor: Benim Adım Feridun
4.708 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sait Faik Edebiyat Ödüllü yazar Mahir Ünsal Eriş'in aynı adlı hikâyesinden uyarlanan Benim Adım Feridun filmi vizyona girmeye hazırlanıyor.

Feridun aşk acısını unutmaya çalışırken, kendisini önce bir düğünde sonra da yeni bir aşkın içine düşmüş halde bulur... Çağan Irmak'ın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği filmin kadrosunda Halil Sezai, Büşra Pekin, Tarık Pabuçcuoğlu, Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Kadriye Kenter, Defne Yalnız ve Özge Borak yer alıyor.

Filmin Konusu 

Kendini uzun süreli ,kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan (Halil Sezai Paracıkoğlu), sevgilisi Ayla (Özge Borak) tarafından terkedilir.

Birkaç haftalık geri kazanma çabası sonuç vermeyince bu ayrılığı kabullenmeye ve yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu düşünür. Erdek’teki çocukluk evine gider, orada da aradığı huzuru bulamayan Ersan çareyi uzun süredir gitmediği Erdek sahiline gitmekte bulur. Sahile yakın bir düğün salonundan gelen sesler dikkatini çeker ve bir şeyler içip çıkarım düşüncesiyle girdiği düğündeki damadın babası onu yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanır.

Hayatındaki tualde ayrılık acısının resminin çizildiğini sanan Ersan, kendi mutluluğunu düğünde bulacaktır. Hoşuna giden bu oyunu kısa tutup ilk fırsatta kaçarım sanırken karşısında damadın kuzeni Hayal’i (Büşra Pekin) görmesiyle yeni kimliği ile yaşayacağı çılgın bir gecenin tam ortasında bulur kendini. Geceyle birlikte ilginç olaylar art arda onu beklemektedir.

film Oyuncuları 

Halil Sezai Paracıkoğlu

Filmde kendini uzun süreli, kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan rolünü oynuyor.

Büşra Pekin 

Damadın kuzeni Hayal rolünü canlandırıyor.

Özge Borak

Ersan'ı terkeden sevgili Ayla rolünü oynuyor.

Vizyon Tarihi

11 Kasım 2016

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık