OFPOF

Burcunuza Göre Film Öneriyoruz: Burç Türüne Göre Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

-
15.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Burcunuza Göre Film Öneriyoruz: Burç Türüne Göre Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler
0 izlenme
Ofpofer
-

Burç türüne göre karakter analizi yaparak mutlaka izlenmesi gereken filmler.

Koç

Koç

Koç burcu kahramanca görevlerin yapıldığı aksiyon türü filmleri sevebilirler. Onlara önerebileceğimiz film Dövüş Kulübü.

Boğa

Boğa

Boğa burcu insanları dünyanın büyülü bir yer olduğuna inanabilirler. Bu yüzden onlar için önerdiğimiz film Çirkin ve güzel.

İkizler

İkizler

İkizler burcu insanını ekrana ancak kaliteli diyaloglar ve duygusal bir drama bağlayabilir. Ayrıca meraklı bir yapıya sahip olduklarından dolayı sonunu çok merak edecekleri filmleri tercih edebilirler. Bu yüzden onlar için önerdiğimiz film Inception.

Yengeç

Yengeç

Yengeç burcu insanları çok fazla ceset yada kan bulunan filmleri tercih etmeyip iç dünyayı anlatan ve yalnızlığa eğilimli filmleri tercih ederler. Arkadaşlarıyla sık sık buluşup aynı filmi izleyebilirler. Onlar için önerebileceğimiz film Amelie.

Aslan

Aslan

Aslan burcu insanları kişisel sorunları işleyen filmlere büyük saygı duyarlar. İçten bir ikilem, ilgi odağı olmak ve şöhret olmak gibi konuları işleyen filmleri tercih edebilirler. Onlar için önerebileceğimiz film Truman Show.

Başak

Başak

Bir başak burcu insanı hem kitap okumaya hem film izlemeye bayılır. Ve kitaptan çekilen filmleri izlemeyi tercih edebilirler. Fakat önce kitabını okur sonra filmini izlerler. Sık sık belgesel ve gerçek hayat hikayeleri izlemeyi tercih etsede zengin içerikli filmleri çok severler. Bu insanlar için önerebileceğimiz film Yüzüklerin Efendisi üçlemesi.

Terazi

Terazi

Terazi burcu insanları aşk ve evlilik konulu filmleri çok severler. güzel bir aşk hikayesi izlemek onları tatmin edecektir. Onlara önerdiğimiz film 500 Days of Summer.

Akrep

Akrep

Akrep burcu insanları gönül işleri ile iç savaşlar, duygusal derinlik, dönüşüm, ve doğru yaklaşım ile çekilen filmlere bayılırlar. Ayrıca savaş kahramanlarını ve mücadeleci filmleri çok sevebilirler. Onlar için önerebileceğimiz film Maleficent.

Yay

Yay

Yay burcu insanları kendilerine farklı bakış açısı kazandıran, ilginç konuları işleyen filmleri sevebilirler. O yüzden önerdiğimiz film Eternal Sunshine of the Spotless mind. 

Oğlak

Oğlak

Oğlak burcu insanları yüzeysel ve romantik filmleri pek sevmezler, onlar için komplo teorilerinin bol olduğu onları derinden etkileyecek filmler etkilidir. Bu yüzden onlara önerebileceğimiz film Kelebek Etkisi.

Kova

Kova

Kova burcu insanları dış dünya ile bağlantı, kolektif bilinç ve evrensel düşünce gibi konulara sahip filmleri tercih edebilirler. Hareket dolu filmler, görsel açıdan zengin ve görsel efektlere sahip filmlere bayılırlar. Onlara önerebileceğimz film Interstellar.

Balık

Balık

Balık burcu insanları romantik filmlere bayılırlar. dünya ile başa çıkmak ve kendi yerini keşfetmek için eleştiri yapan ve güven veren filmleri severler. Onlar için önerdiğimiz film Silver Linings Playbook.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.