OFPOF

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi

-
355
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi
10.585 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Birkaç tane diziyle kim yetinebilir ki? Her zaman bambaşka konular bambaşka oyuncularla tanışmak ister insan

Bu seneye damgasını vurmak için hazırlanan dizilerden bakalım kaç tanesi hedefe varacak ya da sizlerin hoşuna gidecek. işte bazı yeni diziler.

1. Supergirl

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-1

Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i tanımaya hazır mısınız?

Dünyada farklı bir kimlikle yaşayan Kara 24, yaşına geldiğinde güçlerini kabullenerek, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek.

2. Blindspot

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-2

Jane Doe isimli bir kadının kayıp bir hafızayla ve bütün vücudu dövmelerle kaplı haldeyken bulunması ve bir FBI ajanı sayesinde ise bu dövmelerin bir suça ait olduğu ortaya çıkışını anlatan gerilim türünde bir Dizi.

3. Grandfathered

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-3

Düşünün yıllar sonra bir gün baba olduğunuzu öğreniyorsunuz o da yetmiyor üstüne bir de dede olduğunuzu. İşte bu yılın Komedi dizilerinden Grandfathered çapkın bir adamın eğlenceli dünyasını gözler önüne seriyor.

4. Zoo

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-4

Dram, gerilim türündeki dizi hayvanların bir anda eskiden olduğu gibi dünyaya hükmetme kararı alırlarsa ne olur? Sorusuyla bu durumu inceleyen bir grup bilim adamını konu alıyor.

5. Humans

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-5

Dram, bilim kurgu alanında olan dizi, insan gibi görünen ve evin bir parçası haline gelen robotların bir de duyguları olursa neler olur dersiniz? İşte dizi bu konuyu işliyor.

6. Sense8

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-6

Dünyanın 8 farklı yerinde yaşayan ve gizemli bir şekilde birbirleriyle bağlantıları olan 8 ayrı kişiyi merkeze alarak her bölüm birini tanıtıyor aynı zamanda kahramanlarımızın ya bir araya gelme maceralarına yada birbirlerini öldürme girişimlerine tanık oluyorsunuz.

7. Stitchers

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-7

Bilim kurgu olan dizi, bir ölünün beyninde tur atan kahramanımızı konu alıyor. Tabii bunu bilimsel yollarla yapıyor. Dizi aynı zamanda kahramanın hayatındaki gizemlere de ışık tutuyor.

8. Dark Matter

Bu sene izleyeceğimiz 8 yeni yabancı dizi-8

Bir gün uyanıyorsunuz ve hafızanız gitmiş, enkaz halindeki bir uzay gemisinde sizinle aynı durumda olan 5 kişiyle birlikte, neden oradasınız, neler oldu ve neler oluyor çözmeye çalışıyorsunuz. Dizi bu durumun hikayesini anlatıyor işte.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık