OFPOF

Bu sene de süper kahramanlarımız var

-
184
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu sene de süper kahramanlarımız var
2.061 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bu sene de beyazperdeye Avengers'dan Terminator'e kadar envai çeşit süper kahraman geliyor.

Marvel ve Warner Bros bizleri bu sene de süper kahramansız bırakmıyor. Superman, Avengers, Fantastic Four, 2015 yılında vizyona girecek olan başlıca süper kahraman filmlerinden.

Avengers: Age of Ultron

2012 yılında seyrettiğimiz ilk The Avengers filminin devam filmi olan Avengers: Age of Ultron, Amerika ile aynı anda yani 1 Mayıs'ta gösterimde olacak. Thor, Captain America, Iron Man, The Hulk, Black Widow, Hawkeye ve Nick Fury’den oluşan The Avengers’ı Joss Whedon’a teslim eden Marvel, heyecanla Mayıs ayını beklememizi sağladı.Oldukça kalabalık bir kadroya sahip olan Marvel'in yıldızlar geçidinde Loki ve Heimdall'ın da geri dönmesi bekleniyor. Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, başrollere Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi üç yeni isim katılıyor.

Fantastic Four

Yine bir devam filmi olan Fantastic Four, 7 Ağustos'ta gösterime girecek. oyuncu kadrosu Kate Mara, Miles Teller, Michael B. Jordan, Jamie Bell, Tim Blake Nelson olarak belirlendi. Çok farklı dört kahramanımız dünyayı Doktor Doom’dan koruyacaklar. Yönetmen koltuğunda ise Josh Trank oturuyor.

Ant-Man

Temmuz ayında ise Ant-Man beyazperdedeki süper kahraman özlemimizi giderecek. Oyuncu kadrosu oldukça zengin. Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Bobby Cannavale, Michael Pena, John Slattery başlıca rollerde. Scott Lang (Rudd) ve Hank Pym (Douglas) ise dünyayı Yellowjacket’tan (Stoll) korumaya çalışacaklar. Lilly ise Pym’in kızı rolünde. film, 17 Temmuz'da vizyonda olacak.Terminator

Temmuz ayında ayrıca James Cameron’ın yönettiği ilk filmin yeniden çevrimi olan “Terminator: Genesis vizyona giriyor. Filmin ismi belirlendikten sonra “Terminator: Genisys” adıyla pazarlanıp gösterime gireceği açıklandı. Alan Taylor’ın yönettiği filmde başlıca rollerde Arnold Schwarzenneger (Terminator), Emilia Clarke (Sarah), Jason Clarke (John), Jai Courtney (Kyle), Matt Smith, J.K. Simmons ve Sadrine Holt var. Yeni Terminator 1 Temmuz 2015’te gösterime girecek. Film beklenen gişeyi getirirse, iki devam filmi çekilerek yeni Terminatör üçlemesinin yoluna devam etmesi bekleniyor.

Star Wars

Ve işte karşınızda gücün sahibi. Yedinci bölümü ile, Güç Uyarnıyor ismi ile karşınızda Star Wars: Episode VII - The Force Awakens. Inanıyoruz ki J.J. Abrams yine kameraları ağlatacak. Sözü daha fazla uzatmadan sizi Yıldız Savaşları'nın fragmanı ile başbaşa bırakıyoruz.


Bu yılda bol süper kahramanlı bir beyazperde bizi bekliyor. Mayıs ayından itibaren özellikle yaz aylarında vizyon süper kahramansız kalmıyor. İyi seyirler.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık