OFPOF

Bu herif ya katil ya da mankendir

-
56
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu herif ya katil ya da mankendir
940 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Diziler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İzlerken de kendimizi baş roldeki karakterin yerine koymadan edemiyoruz.

Ama bunu yaparken dikkat edin. Bu karakterlerden bazıları çok ama çok tehlikeli. Çünkü kendisi manken gibi görünse de azılı bir katil olabilir.

Dexter

Yakışıklı olduğu kadar sevimli de bir kahraman olan Dexter'in tek kötü huyu cinayete meyilli oluşu. Arkasında iz bırakmadan ustalıkla işlediği cinayetleri izlerken bile çekici olmayı başardığından kendisi oldukça tehlikeli bir adam.

Bu herif ya katil ya da mankendir-1

Hannibal​

Yakışıklı ve kültürlü bir psikiyatr olan Dr. Hannibal Lecter harika bir aşçı da olsa masasına oturmadan bir daha düşünün çünkü her an kendiniz bir tabağın üzerinde bulabilirsiniz. Bu sıra dışı doktor kurbanlarını öldürmekle kalmıyor onları mideye indirmekten de hoşlanıyor.

Bu herif ya katil ya da mankendir-2

Vikings

Dizinin ana karakteri olan Ragnar Lothbork mavi gözleri ve karizmasıyla her genç kızını rüyasını süsleyecek tarzdan bir adam. Üstelik kendisi hırslı ve zeki bir kral. Fakat insan öldürmek onun için günlük işlerden biri.

Bu herif ya katil ya da mankendir-3

Constantine

John Constantine, kendisi başarılı bir karanlık sanatlar ustası. Liverpool aksanı ve gevşek kravatıyla dolaşıp kötü ruhları hak ettikleri yere postalamak da en sevdiği şey. Fakat yakınlarında pek dolaşmamakta fayda var çünkü her an siz de ruhunuzu karanlık bir çukurda bulabilirsiniz.

Bu herif ya katil ya da mankendir-4

Black Sails

Korsanlar kralı Kaptan Flint'in kılıcı da zekası kadar keskin. O kadar çekici ve o kadar hırslı bir adam ki yanında da karşısında da hayatta kalmak çok zor.

Bu herif ya katil ya da mankendir-5


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık