OFPOF

Bu Hafta Vizyona Girerek Seyirciyi Mıknatıs Gibi Kendine Çekecek 7 Yabancı Film

-
1.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu Hafta Vizyona Girerek Seyirciyi Mıknatıs Gibi Kendine Çekecek 7 Yabancı Film
2.121 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ağustos'un son günlerinde, yazı bitirmeden yer yer insanı günlük güneşlik edecek yer yer de sıcak günlerde tüylerinizi ürpertecek filmler...

Ve hepsi birbirinden şahane...

Size önümüzdeki 1 hafta içinde vizyona girecek 7 filmden bir kolaj hazırladık. 

1. Don't Breathe - 26 Ağustos

Türkiye'de vizyona 26 Ağustos'ta ''Nefesini Tut!'' adıyla girecek film size bir korku şöleni sunmakta kararlı.

Bir grup genç kör bir adamın evini soymaya karar verirler. Eski bir savaş gazisi olan adam görünüşte tehlikesizdir. Fakat ekip için korkulu dakikalar eve girdiklerinde başlayacaktır. Sonunda kendilerini klastrofobik bir mekanda bulan tayfa kör bir adamın esareti altındadır.

Karanlık bir odada kör bir adamla aynı şartlarda mücadele etmeye zorlanan gençler bir şeyi hesaba katmamışlardır. Bir duyusunu kaybeden insanın diğer duyuları oldukça gelişir. Bu yüzden gençler ölmemek için bazen adım dahi atamayacak, hatta gerekirse nefes bile alamayacak!

2. Mechanic Resurrection - 26 Ağustos

Suikast adıyla vizyona girecek filmde başrollerde Jason Statham ve Jessica Alba var.

İlk filmdeki tempoyu düşürmeden devam eden bu filmde Arthur artık işi olan suikastçılığı bırakmaya karar verir. Ama her şey planlandığı gibi gitmez. Sevgilisini, Gina'yı tehlikeli bir adam kaçırınca kendine verdiği sözden döner ve onu kurtarabilmek için eskisinden daha hırslı bir hale girer.

Sevgilisini kurtarmak ise eski eşine dönmesine bağlıdır. 3 kişiyi öldürecek ve böylece hayatının kadınına kavuşacaktır.

3. Star Trek Sonsuzluk - 26 Ağustos

Görevlerinin bitmesine iki yıl kala kendilerini büyük bir boşlukta bulan ekip ıssız bir yere doğru yol almaktadır. Mürettebatı oldukları Atılgan gemisi büyük bir hasar almış ve artık dünya'dan da bir haber gelmemektedir.

Oldukça zorlu bir hayat geçiren ekibin yeni ve eskilerinden daha güçlü olan düşmanları ile işi vardır. Federasyondan aldıkları tüm değerlerin yeniden sınandığı bu savaşta ekip çoğu zaman bırakma noktasına bile gelecektir.

Filmin çekimlerinden kısa süre önce hayatını kaybeden Anton Yelchin'in son filmlerinden olan Star Trek Beyond seyirciyi ele alacak gibi duruyor.

4. The Light Between Oceans - 2 Eylül

Ülkemizde hayat Işığım ismiyle Eylül ayının başında vizyona girecek filmin ana karakteri Tom, dört yıl Çanakkale'de savaşmış ve Avustralya'ya dönmüştür. Janus kayalıklarında bir deniz fenerinde çalışmaya başlar. Tanıştığı Isabel ile hayatına yeni baştan başlayan Tom için hiçbir şey artık eskisi gibi değildir. 

Daha sonra kıyılara yaklaşan bir çocuk da gelir babasının cesediyle beraber. Onlar da o çocuğu sahiplenirler.

Romantik bir film arayışında olanlar için muazzam bir kalite sunan film ilgi çekeceğe benziyor.

5. Nerve - 26 Ağustos

Başrollerini Emma Roberts ile Dave Franco'nun paylaştığı film ülkemizde oyun adıyla bu cuma vizyona girecek.

Lise son sınıfa giden Vee, öğrencilerin ilgisini çeken Nerve isimli bir doğruluk mu yoksa cesaret mi oyununa benzeyen bir oyun oynamaya karar verir. Sanal dünyada sadece cesaret kısmı olan bu oyuna ilgisi arttıkça farklı yerlere doğru da çekilmeye başlar.

Hareketlerinin kendisi izleyen insanlar tarafından manipüle edildiğini öğrendiğinde ise her şey için artık çok geçtir.

6. Smrt u Sarajevu - 26 Ağustos

Saraybosna'da Ölüm!

İddialı bir isimle vizyona girecek film I. dünya Savaşı'nı başlatan ilk kurşunun 100. yıldönümünde değişik bir senaryoyla karşımıza çıkıyor.

Bu özel gün yüzünden Saraybosna'da bir otel ayarlanır. Hotel Europa adıyla da bilinen otel işi tamamdır ancak otelin borçları çok fazladır ve hiçbir banka kredi vermeye yanaşmaz. İyice dara düşen otel maaşları da veremeyince işçiler de grev yapmaya karar verir. Otelin müdürü ise kolay lokma değildir ve kaba kuvvete kadar önü açık sıkı tedbirler alır.

Prens Ferdinand'ı öldüren adamın bir kahraman olup olmadığı tartışılırken aynı isimdeki bir başka adam da onu ölesiye savunur.

Kameralarla izlenen ve siyasi tartışmalar ile birbirinin kuyusunu kazan kişilerin birbiriyle olan soğuk mücadelelerini anlatan film gerçekçilik sevenler için bulunmaz olabilir.
 

7. Don Gato: El Inicio de la Pandila - 26 Ağustos

Ya da diğer bilinen ismiyle sevimli kedi 2...

Serinin ikinci filminde de kedi ve çeesinin maceralarına konuk olacağız. Bu filmde ise sevimli kedimizin ve arkadaşlarının nasıl tanıştığı ile ilgili sırlar da meydana çıkıyor. Hırsızlığın bini bir para olduğundan kedimiz de sevimliliğin tadını çıkarmaya bakıyor.

Tanıştığı arkadaşları ile güzel vakit geçiren kedimizin Bay Dev ile girdiği mücadeleden nasıl çıktığını da bu filmde göreceğiz.

Hırsızlıktan başka kötü alışkanlığı olmayan sevimli kedinin kimseye zarar vermeden bu işten nasıl sıyrılacağı ise tam bir muamma...


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.