OFPOF

Bu Hafta Vizyona Giren Sinema Filmleri

-
278
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu Hafta Vizyona Giren Sinema Filmleri
125 izlenme
Ofpofer
-

Aksiyon, komedi, dram ve gerilim severlerin sabırsızlıkla beklediği filmler bu hafta vizyona girdi. İşte yeni filmler.

2016 Mayıs ayının 2.haftasında 7 adet birbirinden güzel sinema filmleri vizyona girdi. Bunların başında 2 adet serinin devam filmleri olan ve 1 adet animasyon filmi var. Dram,Komedi ve gerilim türlerinden oluşan bu filmler, izleyicinin ilgisini çekeceğe benziyor.

1. Oflu Hoca'nın Şifresi 2

Oflu Hoca'nın Şifresi 2

Başak Daşman, Mehtap Bayri,Çetin Altay, Köksel Engür gibi daha bir çok ismin yer aldığı filmin 2. serisi izleyicileri çok gülecek.

2. Ana Yurdu

Ana Yurdu

Hayata yeniden başlayış hikayesi olan bu sinema filmi, Senem Tüzen'in ilk uzun metraj filmidir. Filmde; Esra Bezen Bilgin, Nihal Koldaş, Fatma Kısa gibi daha bir çok isim yer almaktadır.

3. Angry Birds

Angry Birds

Bu kuşlar çok kızgın. Bir video oyunu olan kızgın kuşların, neden bu derece asabi olduğunu anlatan bir animasyon filmidir. Seslendirme kadrosunda Jason Sudeikis, Josh Gad,  Peter Dinklage gibi isimler yer alıyor.

4. Dehşet Treni

Dehşet Treni

Gerilim severler bu filme bayılacak. İsminden de anlaşıldığı gibi, bir tren yolculuğu sırasında yaşanan korku dolu anlara şahit olacaksınız. Filmin yönetmenliğini Paul Hyett yapıyor.

5. Dadaş

Dadaş

Bir aksiyon filmi olan Dadaş, Selim Kemal Dağlı'nın yönetmenliğinde çekilmiştir.Murat Yıldırım, Ümit Acar, Yılmaz Şerif, gibi isimlerin yer aldığı filmde, ailesi öldürülen bir adamın intikam hikayesini konu alıyor.

6. Hitchock/Truffaut

Hitchock/Truffaut

Bir kitabın filme dönüştürülme hikayesi olan bu film, Alfred Hitchcock ve François Truffaut'u anma belgeseli olarak çekilmiştir. Aynı zamanda filmde, Peter Bogdanovich, Olivier Assayas, Arnaud Desplechin gibi yönetmenler yer alıyor.

7. Kötü Komşular 2

Kötü Komşular 2

eğlenceli ve komik bir film olan Kötü Komşular 2, yaklaşık 2 senenin ardından nihayet izleyici ile buluşuyor. Kadroya Chloe Grace Moretz 'de katılıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.