OFPOF

Bu Hafta Vizyona Girecek Olan 9 Film

-
977
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bu Hafta Vizyona Girecek Olan 9 Film
972 izlenme
-

25 Aralık tarihinde vizyona girecek filmleri sizler için derledik. Soğuk kış günlerinde yapılacak en güzel şey sıcak bir salonda film seyretmektir.

25 Aralık tarihi itibariyle vizyona girecek olan filmleri sizin için derledik. Bu filmler arasında Favorim: ''Ertuğrul 1890'' peki sizin favoriniz hangisi?

1. Ertuğrul 1890

Ertuğrul 1890
Yolları bir facia ile keşisen ve sonrasında büyük bir dostluğa dönüşen iki ülkenin yani Türkiye ile Japonya'nın ortak yapımı olan Ertuğrul 1890 Filmi, türk -Japon dostluğunu konu ediyor

2. Kendi Kırılma Noktanı Keşfet

Kendi Kırılma Noktanı Keşfet
 film, Johnny Utah (Luke Bracey) adında yetenekli bir FBI ajanıdır. Ajanımızın yeni görevi sporculardan oluşan bir çetenin büyük soygunlar yapması ve ajanımızın bu çetenin içine sızmasını konu ediyor.

3. Delibal

Delibal
Üniversitede tanışanıp evlenen ve birbirlerini deli gibi seven Barış ve Füsun’un aşk hikayesini izlerken kendinizden bir parça bulacağınıza eminiz.Şimdiden İyi seyirler...

4. Şevkat Yerimdar-2 ''Bizde Sakat Çok''

Şevkat Yerimdar-2 ''Bizde Sakat Çok''
Şevkat ile pelin düğün hazırlığındadır. Ne varki Şevkat'ın Ankaradaki dedesinden kalan evini satması lazımdır.  Ankara’ya giden Şevkat, Sarper ile tanışır ve ona yardım etmeye karar verince ikili maceraya atılmış olurlar.

5. Barcelona'da Bir Yılbaşı Gecesi

Barcelona'da Bir Yılbaşı Gecesi
Barselona’da Bir Yaz Gecesi filmi Sevginin çeşitli hallerde olabileceğini konu edinen romantik bir film olarak seyirci karşısına çıkıyor. 

6. The Lobster

The Lobster
Yalnız insanların sevilmediği bir dünyada eş bulmak zorunda olan David ya kendine bir eş bulacaktır ya da bir hayvana dönüştürülecektir. Bakalım kahramanımız David'in başına neler gelecek. 

7. Ölüm ve Ötesi

Ölüm ve Ötesi
film, Anna Fritz (Alba Ribas) adındaki ünlü güzelin ölümü ve cesedinin hastanedeki Nekrofili gençler tarafından istismar edilmesini konu ediniyor.

8. Son Efsane

Son Efsane
Bisiklet sporunda bir efsane haline gelmiş ünlü bisikletçi Lance Armstrong girdiği her yarışı kazanmaktadır. Fransa Bisiklet turunu da kazanan Lance Armstrong'un başarısının arkasındaki sırrın doping olduğuna inanan İrlandalı gazeteci olan David Walsh (Chris O'Dowd) bakalım iddiasını kanıtlayabilecek mi? 

9. Buz ve GökYüzü

Buz ve GökYüzü
Küresel ısınmaya dikkat çekmek isteyen bir bilim adamı ve onun soğuk ve yorucu yolculuğunu konu alan bir belgesel seyircisiyle buluşuyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.