OFPOF

Bruce Dern Ekranlara Geri Dönüyor: White Boy Rick

-
188
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bruce Dern Ekranlara Geri Dönüyor: White Boy Rick
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Efsane oyuncular arasında sayılan 80 yaşındaki Bruce Dern, yaklaşık 3 yılın ardından tekrar kameraların karşısına geçiyor.

Yann Demange'nin yönetmenliğini yaptığı White Boy Rick filminde 80 yaşındaki Bruce Dern gibi tecrübeli isimler yer alacak.

film Konusu

"White Boy Rick", 1980'li yılların Detroit şehrinde geçen bir hikayeyi seyircilere aktarıyor. Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen bu uyarlama filmde Detroit’in uyuşturucu sorununun en had safhada olduğu bir dönemi aktarılmaya çalışılıyor. Richard Wershe Jr. isimli henüz 14 yaşında gizli muhbirliğe başlayan bir kişinin gerçek hayat hikayesini anlatan film, bu genç adamın 17 yaşında uyuşturucu satış piyasasının önemli şahıslarından birisi haline gelmişken, hapse atılmasına dek olan sürecini konu alıyor. 

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmde oynayan oyuncular ve rolleri şu şekilde: Matthew McConaughey (Richard Wershe Sr.), Jennifer Jason Leigh (rolü henüz kesinleşmedi), Piper Laurie (Verna Wershe), Bruce Dern (Ray Wershe), Bel Powley (Dawn Wershe), Rory Cochrane (Agent Byrd), RJ Cyler (Rudell Curry), Brian Tyree Henry (Officer Jackson), Taylour Paige (Cathy Volsan), Kyanna Simone (Brenda), Megan Marie Wilson (Hemşire) ve Jonathan Majors (Johnny Curry).

Vizyon Tarihi

12 Ocak 2018

Fragman henüz yayınlanmadı fakat filmin ilk çekim görüntüleri yayınlandı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık