OFPOF

Börü Dizisi Sonbaharda Fırtına Gibi Esecek

-
481
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Börü Dizisi Sonbaharda Fırtına Gibi Esecek
0 izlenme
Ofpofer
-

Yönetmenliği Dağ ve Panzehir filmiyle öne çıkan Alper Çağlar'ın yeni dizisi Türk Askerinin PKK ve Fetö ile mücadelesini anlatıyor.

oyuncu kadrosuyla resmen yıldızlar geçidi oluşturan Börü filminin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Mesut Akusta, Can Nergis, Bedii Akın, Can Nergis ve Ahmet Pınar yer alıyor.

Dizinin 6 bölümden oluşacağı ve Star tv de olacağını biliyoruz. Ama Dizi hakkında pek yorum yapılamıyor çünkü yönetmen Alper Çağlar birçok konuda bekleyenleri yanıltmasıyla ün yapmış durumda.

Dağ 1 filminde oyunculuğuyla dikkat çeken filmin 2'inci başrol oyuncusu Fırat Doğruloğlu filmin hemen başında bizlere veda etti. Ama geçmiş medya yazılarına baktığımızda filmin kadrosu açıklandığında çoğu yorumcunun filmde Fırat Doğruloğlu'nun başrol oyunculuğunu beklediğini görmüştük ve Alper Çağlar bizleri şaşırtmıştı.

Dizinin 6 bölümü haftalara yayılarak televizyonlarda olacak ama finali bir sinema filmi yapılacak.

Börü filminin yayınlanacağı tarih şu an için ne yazık ki belli değil ama Star Tv 15 Temmuz günü ilk tanıtımını yaptı.

Dağ filminden ve Panzehir filminden oyuncuları bir araya getiren Börü filmi yakında üçüncüsü çekilecek Dağ 3 filmi öncesi net bir kemik izleyici oluşumunu tetikleyecek. Zaten hali hazırda Dağ 2 filmi 2016'nın en iyi filmi seçilmişti.

Börü dizisi tanıtım videosu:


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık