OFPOF

Bizi Heyecanlandırmayı Başaran En İyi 10 Film Fragmanı

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bizi Heyecanlandırmayı Başaran En İyi 10 Film Fragmanı
0 izlenme
Ofpofer
-

İnternette dolanırken gözünüze çarpan ve size tekrar tekrar filmleri izlettirecek kadar heyecanlandığınız fragmanlar!

Koşarak sinema salonlarına gittiğiniz filmin fragmanlarını izlerken ne kadar heyecanlandınız? İşte bizi heyecanlandıran en iyi 10 film fragmanı.

1. The Dark Knight (Kara Şövalye)

Christopher Nolan'ın yönetmenliği üstlendiği Batman Begins (2005) filminden sonra 2008'de izleyicilerin karşısına çıkan The Dark Knight filminin fragmanını izlerken eminiz çok heyecanlanmışsınızdır, özellikle o Joker'i gördükten sonra...

2. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (Yıldız Savaşları: Bölüm 3 - Sith'in İntikamı

Son yıllarda bir çok Star Wars filmi çıktı elbet ama öyle bir film düşünün ki sinema tarihinin en iyi kötü karakterlerinden biri olan Darth Vader'ın doğuşunu anlatsın, 2005 yılında çıkan bu filmin fragmanını izledikten sonra eminiz hepiniz çok heyecanlanmışsınızdır.

3. Spider-Man (2002)

Yıllar boyunca televizyonda izlediğimiz, çizgi romanlarını okuduğumuz ve hepimizin çok sevdiği ''mahallemizin dostu'' Spiderman'in beyazperdedeki ilk filmi.

4. The Matrix

İşte sinema tarihinin en iyi bilim-kurgu filmlerinden biri, anlayamadığımız yerler olduğundan ötürü hala oturup tartıştığımız film, fragmanını izlerken ''ya o kurşunlardan nasıl kurtuldu yeeaa?'' dediğimiz film, işte karşınızda The Matrix'in fragmanı.

5. The Lord of the Rings: Return of the King (Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü)

Hala dünyanın en iyi film serilerinden biri olmayı başaran Yüzüklerin Efendisinin 3. ve son filmi olan Kralın Dönüşü filminin fragmanı kalp atışlarımızı hızlandırmayı başaran film fragmanlarından biri.

6. The Avengers (Yenilmezler)

sinema tarihinin en iyi kahramanlarını bir araya getiren ve 2012 yılında izleyicilerle buluşan The Avengers bizi heyecanlandıran fragmanlardan biri.

7. Logan

17 yıllık emektar Wolverine'in son filmi olan Logan'ın fragmanını izlerken eminiz hepiniz çok heyecanlanmışsınızdır, özellikle Kaleo'nun Way Down We Go şarkısı sanki fragman için yapılmış.

8. Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman v Superman: Adaletin Şafağı)

2016 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Batman v Superman dünya tarihinin en iyi iki süper kahramanını bir araya getiriyor, filmi izledikten sonra bazı insanların yoğun eleştirisine maruz kalsa da fragman hepimizi heyecanlandırmayı başarıyor.

9. Star Wars: The Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor)

Listemizdeki 2. Star Wars filmi Güç Uyanıyor tüm dünyada büyük yankı uyandırmayı başardı, yayınlanan fragmandan sonra hepimiz çok heyecanlandık.

10. Avengers: Infinity War (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı)

2018 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Avengers: Infinity War filminin fragmanını izlerken hepimizin tüyleri diken diken olmuştur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık