OFPOF

Bittiği için arkasından üzüldüğümüz 5 yabancı dizi

-
686
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bittiği için arkasından üzüldüğümüz 5 yabancı dizi
3.274 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Biz severek izlediğimiz, yeni bölümünü heyecanla beklediğimiz canımız dizilerimizin vedasıyla sarsılan duygusal insanlardık.

Fringe​:

2008-2013 yılları arasında yayınlanan ve Olivia Dunham, Walter Bishop ve Peter Bishop'un başrolde olduğu Dizi bizi paralel dünyalara, zaman yolculuklarına ve bilimsel çalışmaların derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkararak mest etmişti. Bir rivayete göre, dizinin final yapmasının ardından, dizinin takipçilerinin bir süre her yerde Walter Bishop kahkası duymaya devam ettiği söyleniyor.

Lost:

Bittiği için arkasından üzüldüğümüz 5 yabancı dizi-1

İzleyiciyi tam 121 bölüm boyunca merak içinde bırakan dizi, finaliyle hayranlarını derin bir hayal kırıklığına uğratsa da yine de "Keşke bitmeseydi" dediğimiz diziler arasında ilk sırayı alır. Dizinin bitişine üzülmemizin başlıca nedenlerinden birinin Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway olduğunu da belirtmek isteriz.

Prison Break:

Bittiği için arkasından üzüldüğümüz 5 yabancı dizi-2

2005-2009 yılları arasında tutkuyla izlediğimiz Prison Break, yayınlandığı süre boyunca iyi-kötü, suç-ceza, adalet gibi kavramları sorgulayarak kendimizden geçmemize sebep oldu. Dizinin vedasından sonra hayatımızda açılan boşluğu dolduracak, bizi böylesine derinden etkileyecek bir dizi bulmakta epey zorlandık.

Smallville:

Bittiği için arkasından üzüldüğümüz 5 yabancı dizi-3

2001-2011 yılları arasında yayınlanan Smallville izleyicileri olarak, bu 10 yıllık takip süresince hepimizin hayatında bir şeyler değiştiğinden eminiz. E 10 yıl, az değil! Superman'in gençliğinin anlatıldığı dizinin veda etmesiyle "hem romantik hem kahraman" erkeklerden umudunu kesen insanların olduğu söyleniyor.

‎Spartacus​:

Bittiği için arkasından üzüldüğümüz 5 yabancı dizi-4

2010-2013 yılları arasında yayımlanan Spartacus, Roma Cumhuriyeti'nde yaşayan köle gladyatörlerden esinlenerek kurgulanmıştı. Dizi erotik ve kanlı savaş sahneleri sebebiyle bir neslin ailesinden gizli dizi izlemesine sebep olduysa da, vedasıyla birlikte hayranlarını yasa boğmuştur.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık