OFPOF

Birbirlerine Karşı Çok İyi Rakip Olmayı Başarabilen Ünlü Çizgi Film Karakterleri

-
2.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Birbirlerine Karşı Çok İyi Rakip Olmayı Başarabilen Ünlü Çizgi Film Karakterleri
1.585 izlenme
Ofpofer
-

O karakterler durağan sahnelerde birden aksiyon ve macerayı bizlere yaşatırlar ve aralarındaki husumet hiç bitmez.

Akıllı ve iyi kalpli olanın her zaman kazandığını çizgi film dünyasında öfkeli ve kötü kalplilere yer yoktur.

1. Bugs Bunny vs Karavana Sam

Bugs Bunny vs Karavana Sam

Karavana Sam her zaman sinirli,kızgın ve atarlı bir silahşördür.Bugs Bunny'den hiç hoşlanmaz ve onu silahı ile tehdit eder durur.Dans ettirir,piyano çaldırır ama Bugs Bunny bunlara karşı bile Karavana Sam'i alt etmekte pek zorlanmaz çünkü Karavana Sam,hep siniri yüzünden nasıl bir oyunun içinde olduğunu pek farkedemez.

2. Bugs Bunny vs Daffy Duck

Bugs Bunny vs Daffy Duck

Bir bakarsınız sıkı bir dost olurlar,bazen de işin içine menfaat girince babalarını bile tanımayan iki uyanık karakterdirler.Yine de birbirlerini severler.

3. Bugs Bunny vs Elmer Fudd

Bugs Bunny vs Elmer Fudd

"Yine mi Bugs Bunny ?" diyebilirsiniz.Bugs Bunny'nin fazla seveni yok gibi duruyor.Elmer Fudd,Bugs Bunny'nin en büyük düşmanıdır ve tavşanları avlamaya çalışır.Ancak yine de Bugs Bunny,Elmer Fudd'u zekasıyla ve uyanıklığıyla alt etmeyi başarır. 

4. Figüran Bob vs Bart Simpson

Figüran Bob vs Bart Simpson

Figüran Bob,The Simpsons dizisinde Palyaço Krusty'nin yardımcısı olarak görev yapmaktaydı ancak Figüran Bob,Palyaço Krusty'den nefret edip bir hırsızlık suçunu Krusty'e yıkmaya çalışırken planları Bart Simpson tarafından bozulur.İlk andan itibaren Figüran Bob,her hapisten kaçışında Bart Simpson'ı öldürmeye çalışmıştır.

5. Şirinler vs Gargamel

Şirinler vs Gargamel

Gargamel,Şirinler'in en büyük ve tek düşmanıdır.Şirinler'in varlığından haberdar olan tek kişidir ve amacı onları yakalayıp altına çevirmek,satarak para kazanmak veya Şirinler'i yemektir.Azman ise Gargamel'e yardım eden bir kedidir. Her zaman Şirinleri yemek ister.Ayrıca Şirine,ilk olarak Gargamel tarafından Şirinler'i yok etmek amacıyla ortaya çıktı ancak Şirin baba onu sihirle değiştirdi.

6. Samuray Jack vs Aku

Samuray Jack vs Aku

Samuray Jack korkusuz ve cesurdur ve ona sadık bir samuray kılıcına sahiptir.Aku ise ölümsüz bir büyücü olmasına rağmen korkağın tekidir.Ejderha,akrep ve yılan gibi birçok şeye dönüşebilir.Samurayın kılıcı ise kötülük amaçlı kullanılamaz.Yalnızca kötüleri yok eder bu kılıç.Samuray Jack,Aku'yu tam öldüreceği zaman Aku,zamanda bir kapı açar ve Samuray Jack'i geleceğe gönderir.Samuray Jack ise geçmişe dönmenin yollarını arar.

Her bölümün başında söylene Aku'nun sözleri ise şunlardır:" Uzun zaman önce, uzak bir ülkede ben Aku karanlığın şekil değiştiren efendisi, serbest bırakılmış korkunç bir şeytandım. Ama, sihirli bir kılıç kullanan, ahmak bir samuray savaşçısı önüme çıkıp bana karşı koymaya çalıştı. Son darbe vurulmadan önce, zamanda bir kapı açtım. Ve onu kötü ruhumun hakim olduğu geleceğe yolladım. Ve şimdi o ahmak geçmişe dönmenin ve geleceğin kendi olan Aku'yu mahvetmenin yollarını arıyor."

7. Sylvester vs Tweety

Sylvester vs Tweety

"Bir kedi gördüm sanki ?!" sözü artık kendisine has bir söz olmuştur.Sylvester,bu gariban kuşu her zaman yemeye çalışmaktır ancak Hector ve Büyükanne,Tweety'i korumayı her zaman başarırlar.

8. Spike vs Tom vs Jerry

Spike vs Tom vs Jerry

En bilindik karakterle ile karşınızdayız.Tom,evin kedisidir ve Jerry'i pek sevmeyen bir kedidir ve Jerry'i kovalar durur.Ne yapsın peki bu Jerry ? 
Jerry çoğu zaman Tom'un elinden zekasıyla,kurnazlığıyla ve çevikliği ile Tom'u alt etmeyi başarır.Peki eğer kaçamazsa ne olur ? O zamanlarda ise bekçi köpeği olan Spike'ın yanına saklanır.Spike,genellikle sakindir ve Tom onu kazayla da olsa kızdırmayı başarır.Ayrıca Spike Tom'u sevmezken Jerry'i Tom'a karşı korur.

9. Wile E. Coyote vs Road Runner

Wile E. Coyote vs Road Runner

Pek kurnaz olmayan Coyote,Road Runner'ı türlü türlü aletler ile yakalamaya çalışıp onu yemek ister sanki başka yiyecek bir şey yokmuş gibi.Road Runner gibi bir akıllı hayvan hiç Çakal'ın tuzağına düşer mi ? Düşmez.Her bölüm Çakal aç kalır ve her bölümün sonu genellikle Çakal'ın sonunun uçurumdan düşmesi ve o da yetmezmiş gibi bir de kayanın düşmesi ile sonlanır.

10. Yugi vs Seto Kaiba

Yugi vs Seto Kaiba

En efsanevi rakiplerdendir kendileri.Yugi,Kaiba ile her ne kadar düşmanlık etmek istemese bile ve üstüne dost olmaya çalışsada Kaiba Yugi'nin dostluğunu istemez ve yalnızca kardeşiyle yaşamayı tercih eder.Yugi'nin favori kartı Kara Büyücü,Kaiba'nın ise Mavi Gözlü Beyaz Ejderha'dır.Kaiba her zaman Yugi'yi alt edip en iyi düellocu ünvanını almak ister.Yugi ise kartların kalbine inanır ve Kaiba'ya karşı zafer kazanır düellolarda.Final bölümünde Kaiba,Yugi'nin kendisinden iyi olduğunu kabul etmiştir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.