OFPOF

Birbirinden Şirin ve Bir O Kadar Tehlikeli Dc Universe Kızları

-
1.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Birbirinden Şirin ve Bir O Kadar Tehlikeli Dc Universe Kızları
3.625 izlenme
Ofpofer
-

DC'yi kimler sevmez? Eh bir de işin içinde kadınlar olunca, bir hayli fazla seviyoruz... Merak etmeyin, en azından şirinler...

7. Zehirli Sarmaşık

Zehirli Sarmaşık

Bitkileri kontrol edebilir ve Batman'a düşmandır. Robin ile bir ilişkisi vardır ama aslında onu sevmez, sadece Batman'i kendi tuzağına düşürebilmek için onu kullanır.

6. Huntress

Huntress

Bilinen bir özel gücü yoktur, yakın dövüşlerde karşısındakini pişman eder. Green Arrow'a benzendiği söyleniyor fakat aslında benzemiyor. Şimdi diyeceksiniz ki Green Arrow'da okçu, ee bu da? Fakat öyle değil işte, Huntress Crossbow kullanıyor, Green Arrow ise sadece ok ve yay.

5. Renee Montoya

Renee Montoya

Gotham Şehri'nde kendisi Dedektiftir. 

4. Zatanna

Zatanna

Kendisi kısaca Sihirbazdır. Aileden gelen bir şey galiba o da aile mesleğini devam ettiriyor. Babası da Zatara'dır. O da kendisi gibi sihirbazdır. Ama elbette kızına göre yetenekleri daha fazladır. Zatanna sihir yeteneğiyle eşyaları hareket ettirebiliyor ve ya insanları iyileştirebiliyor. Ayrıca uçabilir, ateş ve kalkan yaratabilir.

3. Siyah Kanarya

Siyah Kanarya

Süper güçleri vardır, ayrıca dövüş konusunda da baya yeteneklidir, Ağzıyla bir ses dalgası yaratabilir ve aynı zamanda Adalet Birliği üyesidir. Eski bir boks şampiyonu olan Wild Cat tarafından eğitilmiştir. Wild Cat adeta ona bir baba gibi gelmiştir ve onu öyle görmektedir. Çünkü kendisi bir yetimdir. (Bruce Wayne gibi mi? Evet öyle.) Ayrıca Green Arrow ile bir ilişkisi vardır.

2. Kedi Kadın

Kedi Kadın

Asıl adı Selina Kyle'dır. Batman'in hem düşmanı hemde aynı zamanda sevgilisidir. Aralarında bulunan bu garip ilişki uzun yıllardır devam etmektedir. Hareketleri adeta bir kediyi andırır.

1. Barbara Gordon (Batgirl)

Barbara Gordon (Batgirl)

Kısaca Batgirl de diyebiliriz, Batman'in kadın versiyonudur. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.