OFPOF

Birbirinden Güzel 9 Yabancı Dizi Önerisi

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Birbirinden Güzel 9 Yabancı Dizi Önerisi
1.549 izlenme
Ofpofer
-

Yeni bir diziye başlamak isteyenler için bulunmaz nimet bu dizilerin her biri müthiş.

Sizin de boş vaktiniz var ya da güne biraz ara vermek için Dizi izlemek istiyor ama dizi bulamıyor musunuz? Bizim de en müzdarip olduğumuz konulardan biri bu. Bu içerik tam size göre!

1. Mr. Robot

Mr. Robot

abii ki bu listenin olmazsa olmazlarından. Yeni bir yapım olmasına rağmen şuan çok büyük bir hayran kitlesine sahip. Dizisinin konusuna değinecek olursak, Elliot asosyal bir genç progmacı. Gündüzleri bir şirkette mühendis olarak çalışıyor. Geceleri ise kanun tanımayan bir hacker. Bir gün gizli bir hacker grubunun lideriyle karşılaşıyor ve bir anda dengeleri değişiyor. Sizlere bu dizinin beni çok şaşırttığını ve heyecanlandırdığını söylemeden geçemeyeceğim.

2. Daredevil

Daredevil

New York’un Hell’s Kitchen bölgesinde yaşanan hikayede Matt Murdock'un çocukluğunda başına gelen radyoaktif bir kaza sonucu görme yeteneğini kaybetmesi ancak diğer duyularının çok üst düzeyde olmasının verdiği avantajla hayatına devam eder. Boksör babasının ölümünden mafyanın suçlu olduğunu düşünen Matt, bir avukat olur. Gündüzleri avukat olarak adaletle savaşan Matt geceleri ise sokakların gerçek suçlularının karşısına dikilecektir. 

3. Preacher

Preacher

Tanrı çok uzun zamandır görevini bırakmış ve ortadan kaybolmuştur. şeytan ve meleğin yasak ilişkisinden doğan yaratık Teksas'lı vaizin içine kaçar. Vaiz, kız arkadaşı ve bir vampir arkadaşıyla beraber tanrıyı bulup ona hesap sormak için uzun bi maceraya başlar. Dizinin konusu böyle ancak internette Dizi hakkında yaptığım bi iki araştırmaya göre yayınlandığı ülkelersde bir çok dindar kesim tarafından tepki toplamış. Ben diziyi takip eden ve yeni sezonunu merakla bekleyen biri olarak söylüyorum ki bu dizi kaçmaz. 

4. Better Call Soul

Better Call Soul

Breaking Bad'i bilen bilir. Breaking Bad'in spino× olan dizide Walter White ve Jesse'nin avukatlığını yapan, aynı zamanda tüm suçluların gelidği ilk adres olan Saul Goodman'ın etrafında geçen bir Dizi. Dizi içerisinde Breaking Bad'in daha öncesine dönülecek ve Soul'u bol bol mahkeme salonlarında izleyeceğiz. Beklentinin yüksek tutlduğu Òlm şuan 2. sezonunu yayınlamakta 

5. The Ranch

The Ranch

Netflix'ten yeni bir Komedi dizisi... Ashton Kutcher, Elisha Cuthbert ve Sam Elliott'un baş rollerini paylaştığı bu Dizi bu yılın komedi türündeki en iddialı yapımlarından. İki kardeşin birlikte iş kurma maceralarını konu alan dizinin imbd oranı 7.25. Komedidizisi olarak iyi bir puana sahip olan dizi şuan 1. sezonunu yayınlamakta. 

6. Aftermath

Aftermath

Bir kıyamet sonrasını konu alan dizide, derpemler, salgınlar, meteorlar, dünya dışı varlıklar arasında hayatta kalmaya çalışsan 3 çocuklu bir ailenin hayatı anlatılıyor. Medeniyet yok olmuştur. Bilimkurgu ve dram türündeki Dizi ileriki zamanlarda adından çok söz etirecek gibi duruyor

7. Narcos

Narcos

Drama ve suç türündeki bu Dizi tamamen gerçek bir hayat öyküsünü konu almaktadır. Fakir bir mahallede fakir bir ailede doğan Pablo Emilio Escobar Gaviria 28 yaşındadır ve sayamayacağı kadar çok parası vardır. Hiç bir şeyi yokken dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo ve Peşine düşen dedektif Steve Murphy'nin hikayesini konu alıyor. Dizinin yaşanmış bir hikayeye dayanıyor olması çok ilgi çekici. 

8. Limetless

Limetless

2011 yılında çekilen Limit Yok Òlminin Dizi uyarlaması olan yapım Brian Finch'in NZT adındaki uyuşturucuyu bulup kullanmasıyla başlıyor. Bu uyuşturucuyu kullandıktan sonra hayatı değişen Brian için olaylar çok hızlı gelişiyor. DedektiÓerin peşine düşmesiyle zekasını kanıtlaması bir oluyor ve kullandığı haplar fark ediliyor.. 

9. The Night Menager

The Night Menager

Dizi, eskiden bir İngiliz askeri olan ve şimdilerde geceleri lüks bir otelde denetimci olarak çalışan Jonathan Pine’ı konu ediniyor. Bir gün Fransız-Arap olan Sophie ile yakınlaşan Pine, Sophie'nin ona karanlık bir silah taciri ve İngiliz istihbaratına karşı olanlarla çalışan Richard Onslow Roper hakkında bilgi vermesiyle işler değiyor. Sophie ihanet yüzünden öldürülüyor. Olayın peşine düşen Pine, İngiliz istihbaratiyla anlaşıyor ve casusluk yapmak için Roper'ın bölgesine sızıyor.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.