OFPOF

Bir İntikam Filmi: The Hunter's Prayer

-
273
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir İntikam Filmi: The Hunter's Prayer
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Başrolünü ünlü oyuncu Sam Worthington'ın üstlendiği aksiyon filmi, bir suikastçinin genç bir kadına yardım etmesini konu alıyor.

Başrolünü ünlü oyuncu Sam Worthington'ın üstlendiği aksiyon filmi, bir suikastçinin genç bir kadına ailesinin ölümünün intikamını almakta yardım etmesini konu ediniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jonathan Mostow oturuyor.

film Afişi

Bir İntikam Filmi: The Hunter's Prayer-32mq1qs1mn

Film Konusu

Tehlikeli bir kiralık katil, genç bir kadının ailesinin katledilmesinin ardından ona yardımcı olmak için hayatını ortaya koyar. Bir katilin vicdanı kendinden daha iyi hale geldiğinde, kendini emirlere meydan okumuş buluyor ve onun yerine öldürmek üzere tuttuğu genç kadını koruyor. İkisi de ölüm için işaretlenmişken, hayatta kalma konusundaki tek umutları, Avrupa'yı terk ederken, ikisini de öldürmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek güçlü kuvvetler tarafından avlanan huzursuz bir ittifak oluşturmaktır. Vatandaşın arkasındaki günahlarının ağırlığını çekmesi ve genç kadının durumuna rağmen büyümesi gerektiği gibi, ikisi de hayatta kaldıklarında bile canlarının anlamayacağını anlamaya başlarlar.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Metzger rolünü Martin Compston, Stephen Lucas rolünü Sam Worthington, Ella rolünü Odeya Rush ve Rosa rolünü ise Tina Maskell canlandırıyor.

Vizyon Tarihi

7 Temmuz 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık