OFPOF

Bir günde kaç saat dizi seyredebiliriz yada seyretmeliyiz

-
26
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir günde kaç saat dizi seyredebiliriz yada seyretmeliyiz
342 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dizi film seyretmek, günümüz insanının her türlü bilgiyi öğrenmek için kullandığı bir araç haline geldi.

Dizi film seyrederek de bir şeyler öğrenebilirsiniz​.

Tarihi olaylardan teknoloji gelişmelere, aşçılık kurslarından hayvan doğasına aklınıza gelebilecek her türlü konuda dizi film yapılıyor. Hatta uzay mühendisliği hakkında dizi film bile var.

Dolayısı ile kendini yetiştirmek isteyen bir bireyin yapacağı en güzel iş, günün uyanık kaldığı ve ihtiyaçları dışında kalan zamanında dizi film seyretmek. Hatta bunun bir ileri adımı olarak, neden üniversitelere gidelim ya da dünyanın parasını harcayalım. İngilizce mi öğrenmek istiyorsunuz, açın Davinci’s Demons dizisini, Türkçe alt yazı ile seyretmeye başlayın. Bedavadan tarih bilgisi de var. Bazı dizilerde aynı tarihte yaşamayan karakterleri görme imkanınız bile var.

Bir günde kaç saat dizi seyredebiliriz yada seyretmeliyiz-1

Mühendis mi olmak istiyorsunuz? İstanbul’a göç etmiş, inşaat işine giren, sonradan da mafya olan ama bir türlü düzgün konuşmayı bilmeyen müteahhitlerin dizilerini seyredin. Birkaç sezonda kesinlikle harç karmasını öğrenir, ya da patronlar dışında herkesin inşaat alanında baret ile gezdiğini gözlemlersiniz.

Sadece keyif almak ya da boş vakit değerlendirmek için de dizi film seyredebilirsiniz. Şöyle kaba bir hesap yaptığımızda eğitim için üç diziye ilave olarak boş vakit geçirmek için de bir ya da vaktinize göre iki olmak üzere toplam dört adet dizi seyretmeniz yeterli olacaktır. Bu sayıyı geçmemeye çalışın çünkü ertesi gün kaldığınız yerden devam etmek için enerji lazım değil mi?


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık