OFPOF

Bir Fabrikada Çalışmakta Olan Eski Bir Ses Sanatçısını Konu Alan Film: Souvenir

-
244
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir Fabrikada Çalışmakta Olan Eski Bir Ses Sanatçısını Konu Alan Film: Souvenir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

North Sea Texas filmiyle bilinen Belçikalı Bavo Defurne'nin yönettiği filmin başrolünde Isabelle Huppert oynamaktadır.

Piyanist filmindeki performansı ile 2001 yılında 2. kez Cannes En İyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen, O Kadın filmindeki performansı ile Gotham Bağımsız film Ödülleri'nde ve Altın Küre'de En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Fransız oyuncu Isabelle Huppert'nin yeni filmi Souvenir merakla bekleniyor.

Kadrosunda Kévin Azaïs, Johan Leysen, Muriel Bersy ve Benjamin Boutboul'u da bulunduran filmin yönetmen koltuğunda Belçikalı yönetmen Bavo Defurne oturuyor. Filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte Jacques Boon ve Yves Verbraeken imzası var. Filmin müziklerini ise Pink Martini üstleniyor.

Film Afişi

Bir Fabrikada Çalışmakta Olan Eski Bir Ses Sanatçısını Konu Alan Film: Souvenir-588cli3ehx

Film Konusu

Bir zamanlar "Laura" ismiyle bilinen bir yıldız olan Liliane, en görkemli anını 1974 Avrupa şarkı Yarışması’nda Abba’nın arkasında 2. olduğu gün yaşamıştır. Liliane'nin parlayan yıldızı bir süre sonra sönmüş ve onu artık kimse hatırlamıyordur. Bir yiyecek fabrikasında çalışmaya başlayan Liliane'nin kasvetli hayatı, 20 yaşındaki bir boksör olan Jean ile tanışması ile aniden tersine döner. Jean ona aşık olur ve Liliane’yi sahnelere geri dönmesi gerektiğine ikna eder. 

Film Oyuncuları ve Rolleri

Isabelle Huppert, 1974 yılı Eurovision Ses Yarışması'nda 2. gelen Liliane Cheverny'yi canlandırıyor. Jean Leloup rolünde Kévin Azaïs, Tony Jones rolünde Johan Leysen ve Eddy Leloup rolünde ise Jan Hammenecker yer alıyor.

Filmin vizyon tarihi henüz belirlenmedi.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık