OFPOF

Bir Bölük Askerin Dokunaklı Hikayesinin Anlatıldığı Dram Filmi: Bölük

-
747
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bir Bölük Askerin Dokunaklı Hikayesinin Anlatıldığı Dram Filmi: Bölük
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Vatan aşkıyla kışlaya koşan bir grup askerin hikayesinin anlatıldığı yapım için yeni bir kışla inşa edildi.

Taff Pictures'in yapımcılığını, Aytaç Ağırlar'ın ise yönetmenliğini yaptığı yeni bir film geliyor. 2018 yılında vizyona girmesi beklenen yeni filmin çekimleri 27 Nisan'da başlandı. 

“Bölük” filmi için neredeyse yeniden bir kışla inşa edildi. Bir bölük askerin dokunaklı hikayesini anlatan film için, 5 yıl önce terkedilmiş bir kışla, haftalarca çalışılarak tekrar yaşanır hale getirildi. Kapı kollarından pencere camlarına kadar tüm eksikler 1,5 ay gibi kısa bir süre içinde titizlikle çalışılarak tedarik edildi. 400 dönümlük arazi karış karış yeniden düzenlendi. Restorasyon süresince sanat ekibimize marangozdan demircisine toplamda 51 kişi eşlik etti. Kışla yapım aşamasında 600 metrekare cam, 20 metreküp kereste ve çeşitli boylarda 15 ton demir kullanıldı. Elektrik ve tesisat tekrardan kullanılır hale getirilirdi. Arazi zeminine 50 metreküp beton ve 4 tır dolusu mıcır döküldü. Koğuş, er gazinosu ve yemekhane gibi çekim alanlarında ve dış cephelerde kullanılmak üzere 1500 kilo boya sarfedildi. 

Film Afişi

Bir Bölük Askerin Dokunaklı Hikayesinin Anlatıldığı Dram Filmi: Bölük-zxit1l7zwv

Film Konusu

Filmde vatan aşkıyla kışlaya koşan bir grup askerin dokunaklı hikayesi anlatılıyor.

Film Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Alina Boz, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süeyman Kabaali ve Avni Yalçın yer alıyor.

Vizyon Tarihi

20 Ekim 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık