OFPOF

Bilim Kurgu Hayranlarının Severek İzleyebileceği 10 Film

-
1.4b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bilim Kurgu Hayranlarının Severek İzleyebileceği 10 Film
1.478 izlenme
Ofpofer
-

Bilim Kurgunun Maceranın ve Heyecanın Adresi Film ve Diziler

Tüm bilim kurgu-fantastik izleyicilerinin izlemesi gerektiğini düşündüğüm filmleri sizinle paylaşacağım. Günümüzde hayal dünyamızın sınırlarını zorlayan ufkumuzu genişleten bize yeni ve ilginç fikirler sağlayan bu film ve dizilere gelin beraber bakalım. Umarım hepsini izlerisiniz.

 

 

1. DOCTOR WHO

DOCTOR WHO
Bilimkurgu tarihinin en eski dizisi olan Doctor Who elli yıllık Dizi olup hala yeni gösterimleriyle devamını sürdürmektedir. Dünyayı kurtarmaya kendini adamış kendine Doctor diyen bu çatlak uzaylı adamın maceralarını izlemelisiniz. İzlerken hem gülecek hem ağlayacak hemde kendinizi her bölümünde ayrı maceraların içinde bulacaksınız.

2. UYUMSUZ

UYUMSUZ
Son zamanlarda en çok konuşulan bilimkurgu filmlerinde biri olan Uyumsuz Veronica Roth'un romanından alınarak filme uyralanmıştır. bilim kurgu severlerin kaçırmaması gereken bir film. İkinci filmi Kuralsız ile de seri film olarak devam etmekte.

3. LUCY

LUCY
İzlerken kesinlikle ayaklarınızı yerden kesen bir film. bilim kurgunun tabiri cayizse anasını ağlatan bir film. İzlerken kesinlikle beyin devreleriniz yanacak ve bu hoşunuza gidecek.

4. GELECEĞE DÖNÜŞ

GELECEĞE DÖNÜŞ
1980'lerde çekilen bu üçleme film kesinlikle tarihe yazılan filmlerden biri. bilim kurgu hayranıyım diyen herkesin izlemesi gerektiğini düşündüğüm akıcı heyecanlı ve esprili her anlamda tat veren bir film.

5. STAR WARS

STAR WARS
bilim kurgu denince akla gelen ilk isimlerden biri mutlaka Star Wars'tır. Yediden yetmişe herkesin bildiği bu seri film izlenmeye değer.

6. KUBBE

KUBBE
ünlü yazar Stephen King'in romanından esinlenerek yapılan bu Dizi konusu ve oyuncularıyla benim listemde izlenmeye değer bilim kurgu dizilerinden biridir. Bir kasaba ancak bu kadar esrarengiz olabilir kaçırmayın derim.

7. GÖÇEBE

GÖÇEBE
Alacaranlık serisinin yazarı Stephenie Meyer' dan yeni bir serüven daha. Göçebe konusu ve yapımıyla ilgi çekici bilim kurgu filmlerinin arasına girmiştir. İzlemeden geçmeyin.

8. TERMİNATÖR

TERMİNATÖR
bilim kurgu tarihinin en iyilerinden biri olan film gerek görsel efektleri gerekse oyuncularıyla muhteşem bir yepıma sahiptir. Hala izlemediyseniz tam zamanı.

9. ÖLÜMCÜL DENEY

ÖLÜMCÜL DENEY
Gerek başrol oyuncusuyla, gerek konusuyla, gerek yapımıyla gerekse kurgusuyla muhteşem dizayna sahip Ölümcül Deney serisini en az bir kez izlemeniz gerek. Kendinizi bambaşka bir dünyaya sürüklenirken buluyorsunuz.

10. MAHZEN

MAHZEN
En karanlık sırlarınızı ortaya çıkarmaya hazır mısınız? O zaman bu filmi kaçırmayın. Mahzen sizi içine sürükleyecek yapısı ve konusuyla harika bir film. Karanlık sırlar en büyük korkular cevap ise mahzen.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.