OFPOF

Bilim Kurgu Filmi The Space Between Us İzleyicilerin Karşısına Çıkıyor

-
1.4b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bilim Kurgu Filmi The Space Between Us İzleyicilerin Karşısına Çıkıyor
1.131 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amerikan yapımı bilim kurgu filmi The Space Between izleyicileri etkilemek üzere sinemaseverlerle buluşuyor.

Filmin Konusu

Mars'ta insan kolonisi kurmak için yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan biri olan Sarah Elliot, Mars'a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirip hayatını kaybeder. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen Gardner Elliot, 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını tanıyan, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan fakat son derece zeki ve meraklı bir genç haline gelmiştir. Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı tespit edilir fakat Gardner, NASA’nın kendisine tahsis ettiği yerden kaçarak internette tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek kişi olan genç kız Tulsa ile dünyayı ve kendi insani duygularını keşfedeceği bir yolculuğa çıkar.

Filmin oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Filmin oyuncu kadrosunda 1997 doğumlu Asa Butterfield (Gardner Elliot), 1990 doğumlu Britt Robertson (Tulsa), 1971 doğumlu Carla Gugino (Kendra), BAFTA ödülü sahibi İngiliz aktör Gary Oldman (Nathaniel Shepherd) ve 30 yıllık kariyeri boyunca 21 film ve Dizi'de rol alan 1960 doğumlu B.D. Wong (Genesis Director Chen), Alma Sisneros (Mars Inhabitant), Jenny Gabrielle (Susanne), Mia Stallard (Screaming Girl), John-Paul Howard (Student), Humberto Castro (Genesis Shareholder), Luce Rains (Idaho), David Devereaux (Valet), Lauren Myers (Alice Meyers), Beth Bailey (NASA Doctor), David House (Roland), Scott Takeda (Dr. Gary Loh), Adanda 'Swoozie' Thorne (Scott Hubbard), Danny Winn (Dr. Cox), Nathaniel Augustson (Alfonso), Jacob Browne (Police Officer), Morse Bicknell (NASA Executive), Marika Day (Nurse), Aurora Antonio (NASA Secretary), Esodie Geiger (Ms. Tupelo) karakterlerini canlandırıyorlar.

Yönetmen

Filmin yönetmenlik koltuğunda Hector and the Search for Happiness (2014), Hannah Montana: The Movie (2009), Aşka Davet (2003), Minik Kaçamaklar (2001) ve Tesadüf (2001) filmlerinin yönetmenliğinin yapan Peter Chelsom oturuyor.

Yazarlar

Filmin yazarlığını filmin yönetmenliğini yapan Peter Chelsom'un yanısıra, Allan Loeb ve Tinker Lindsay yapmıştır.

Vizyon Tarihi

Filmin vizyon tarihi 16 Aralık 2016 olarak belirlendi.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık