OFPOF

Beren Saat, Yeni Dizi "Gazino" ile Ekranlara Dönüyor

-
1.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beren Saat, Yeni Dizi "Gazino" ile Ekranlara Dönüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Gerek işine olan saygısı, gerek başarılı oyunculuğu, gerek ise magazinden uzak yaşadığı hayatıyla gönülleri kazanan Beren Saat, "Gazino" ile geliyor!

aşk-ı Memnu'nun Bihter Ziyagil'i, "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin Fatmagül'ü ve dahası... Beren Saat, yıllardır içinde bulunduğu projeler ve naif karakteri ile gönüllerde taht kurmayı başardı. Şimdiyse karşımıza yeni bir Dizi ile çıkmaya hazırlanıyor. 

ünlü oyuncuKerem Deren ve Pınar Bulut'un kaleme aldığı "Gazino" dizisinde başrol oynayacak. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Gazino, Maksim Gazinosu'nu andıran bir atmosferde 1960 yıllarında geçen bir dönem dizisi olacak.
Gerek ismi, gerekse karşımıza çıkacağı dönem ile oldukça merak uyandıran bir yapım olan Gazino'nun kadrosunda Beren Saat'in yanında birçok ünlü isim de bulunuyor. Dizide kadın başrol için Beren Saat'e, erkek başrol içinse Barış Arduç'a teklif götürüldü. Fakat Barış Arduç'un kadroda yer alacağı şu anlık kesin bir bilgi değil. Tüm bunların yanında dizinin kadrosunda Merve Boluğur da bulunuyor. Tüm sorunlar giderildiği taktirde dizi, yeni sezonda Ekim ayında Star Tv'de ekrana gelecek. Beren Saat'i ekranlarda görmeyi isteyenler şimdiden meraklanmış durumda. Tabi Barış Arduç ve Merve Boluğur gibi yıldız isimleri de bu projede görmek birçok kişiyi ekrana kilitleyeceğe benziyor. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık