OFPOF

Ben-Hur Filminin En Son Uyarlaması Merakla Bekleniyor

-
655
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ben-Hur Filminin En Son Uyarlaması Merakla Bekleniyor
2.152 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden 1959 tarihli Amerikan yapımı "Ben-Hur"un yeni uyarlaması, 9 Eylül'de sinemaseverlerle buluşacak.

Lew Wallace'ın daha önce 1959 yılında sinemaya uyarlanan ünlü romanı, bir kez daha sinema seyircisiyle buluşuyor. 2016 yılında yapımı tamamlanacak yeni Ben-Hur filminin yönetmen koltuğunda Timur Bekmambetov bulunurken özgün eseri senaryolaştıran isimler Keith R. Clarke ve John Ridley.

film Hakkında Bilgiler

Ben-Hur, Timur Bekmambetov tarafından yönetilen ve Keith R. Clarke ve John Ridley tarafından yazılmış yaklaşan 2016 Amerikan tarihi epik aksiyon filmi. Film Lew Wallace'in 1880 yazımı Ben-Hur: A Tale of the Christ kitabından yeniden uyarlandı. kitap daha önce 1925 ve 1959'da ki aynı adlı filmler içinde uyarlanmıştı. Filmin oyuncu kadrosunda Jack Huston, Morgan Freeman, Toby Kebbell, Nazanin Boniadi ve Rodrigo Santoro yer almaktadır. Temel çekimler 2 Şubat 2015'de İtalya, Roma'da başladı ve 6 ay sonra Ağustos 2015'de bitti.      

Film Oyuncuları

Tom Hiddleston başrol, Judah Ben-Hur için düşünülmüştü. Fakat sonra Jack Huston başrolü aldı. 11 Eylül Morgan Freeman kadroya dahil oldu. 15 Ekim'de Gal Gadot ile görüşmelere başlanıldı. Fakat Gadot Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi için anlaşma sağlayınca Esther rolü Nazanin Boniadi'ye kaldı. Game of Thrones dizisinde de oynayan Pedro Pascal ile Pontius Pilate rolü için görüşmelere başlanıldı. Daha sonra Pilou Asbæk bu rol için Pascal ile yer değiştirdi.        

Filmde ünlü oyuncumuz Haluk Bilginer'de Simonides rolü ile yer alıyor.Ben-Hur filminde Haluk Bilginer’in rol aldığı geçen sene basına yansıyan set görüntüleriyle duyurulmuş ve büyük ilgi toplamıştı. Haluk Bilginer en son Komedi Türkiye isimli yarışma programının jüriliğini yapmıştı.

Vizyon Tarihi 

9 Eylül 2016

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.