OFPOF

Ben Affleck'ten Bir Gangster Filmi Geliyor! "Live By Night" Filmi Hakkında Bildiklerimiz!

-
581
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ben Affleck'ten Bir Gangster Filmi Geliyor! "Live By Night" Filmi Hakkında Bildiklerimiz!
625 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yapımcılığını, yönetmenliğini ve başrolünü Ben Affleck'in üstlendiği Live by Night hakkındaki yazımızı okumadan geçmeyin!

Filmin Konusu:

Dennis Lehan'ın aynı adlı romanından Ben Affleck tarafından senaryolaştırılan hikaye 1926 yılının suç şehri olan Boston'da geçiyor. 

Joe Coughlin, Boston'da nam salmış bir mafyadır. Halen içki yasağının olduğu fakat bu yasağın çiğnendiği yıllarda artık şehrin en korkunç gangsterlerine hizmet eden bir adamdır. Dürüst ve namuslu yaşamı yıllar önce arkasında bırakarak küçük hırsızlıklarla başladığı kariyeri onu zamanla gerçek bir gangster haline getirmiştir. 

Her ne kadar karanlık işler yürütmenin parasını ve ganimetlerini sevse de bunun ağır bedelleri olacaktır. Zamanla kimseye güvenemez duruma gelecektir. Babasının şehir polislerinden biri olması, işlediği suçlar, hayatındaki kadınlar, Joe'nun iyi ve kötü arasındaki seçimlerini etkileyecek ve onu ikilemlere sürükleyecektir. 

Filmin Kadrosu:

Filmin yönetmen koltuğunda, daha önce "Argo" ile En İyi film Akademi Ödülü'nü almış Ben Affleck oturuyor.  Ben Affleck, "Argo"yu çekmeden önce "The Town" filmiyle yönetmenlikteki becerisini kanıtladı. Aynı zamanda yine kendisinin oynayıp yapımcılığını da yapacağı bir solo "Batman" filminin de yönetmenliğini yapacağı duyuruldu.

Yapımcıların arasında Ben Affleck'e eşlik eden isimler arasında Jeniffer Davisson Killoran ile birlikte Leonardo DiCaprio da var. 

Kadroda Joe Coughlin rolünde izleyeceğimiz Ben Affleck dışında; "The Longest Ride" filminde izlediğimiz Scott Eastwood, "Trumbo" ve "Maleficent" filmlerindeki Elle Fanning ve "Star Trek" filmlerinde gördüğümüz Zoe Saldana var.

(Joe Coughlin rolü için ilk olarak Leonardo DiCaprio düşünüldü ancak DiCaprio projede sadece yapımcı olarak yer almak istediği için başrol Ben Affleck'in oldu.)

Film Hakkındaki Diğer Bilgiler:

Büyük bir kısmı Boston'da çekilen filmin toplam bütçesi 110.000.000 dolar olarak duyuruldu. Dağıtımcılığı ise Warner Bros üstleniyor. 

Film; içerdiği çarpıcı şiddet, cinsellik, alkol ve uyuşturucu unsurları ile R-Rated olacak, dolayısıyla bir yetişkin filmi izleyeceğiz.

Çekimleri Ekim 2015 ve Şubat 2016 arasındaki 4 aylık sürede tamamlanan film, ülkemizde 20 Ocak 2017'de gösterime girecek.

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.