OFPOF

Ben Affleck'in Hesaplaşma Filmi 28 Ekim'de Sinemalarda

-
794
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ben Affleck'in Hesaplaşma Filmi 28 Ekim'de Sinemalarda
855 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ben Affleck'in başrolde oynadığı The Accountant pek yakında sinemalarda olacak.

Orjinal adı: The Accountant

Ben Affleck, aksiyon gerilim kategorisinde, Türkiye vizyon tarihi 28 Ekim 2016 olan The Accountant ( Muhasebeci) Türkiye piyasası giriş adı “Hesaplaşma” filmi ile sıra dışı bir karakteri canlandırıyor.

Filmin Konusu

Hazine Bakanlığı’na bağlı olarak Ray King tarafından yönetilen Suç İnfaz Birimi küçülmeye başlatılır. Bu sırada Wolff bir müşteri ile çalışmaya başlar bu bir robotik teknolojiler ile uğraşan firmadır. Firmanın muhasebe memuru hesaplarda milyon dolarlık açıklar bulur, Christian ise bu hesapları incelerken ve sırları ortaya çıkarmaya başladıkça çevresinde ölümler gerçekleşir.Obsesif kişiliğe sahip olsa da üstün performans sergileyen, farklı davranışları olduğu konuşulan, normal bir hayattan fazlasını sürdürebileceği tahmin edilen ve zamanla iyileşen matematik dehası Christian Wolff  ufak bir muhasebeci gibi görünse de, dünyanın en ölümcül suç gruplarının biri için gizli olarak bağımsız şekilde çalışıyor. İnsanlarla iletişime geçmekte ilişki kurmakta her zaman zorlanıyor. Asker babasının onu sıkı kurallarla büyütmesi ile Wolff için sayılar, insanlardan daha önemli hale gelir.

Şaşırtıcı ve acımasız mücadele sahneleri ile ön plana çıkan filmde Wolff sürekli olarak geçmişten anılan hatırlar. Bu arada da hazine ajanları Marybeth Medina ve Addai-Robinson Wolff’un gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için uğraşırlar. Tüm bu aksiyon dolu hikaye boyunca kurşunlar ve matematik zekası havada uçuşur.

Filmin Oyuncuları

Wolff baş karakteri ile karşımıza çıkan unutulmaz Batman performansı ile efsaneleşen Ben Affleck, Dana Cummings karakterini MTV ödüllü Anna Kendrick, Ray King karakterini usta aktör J. K. Simmons ve Brax karakterini ise John Bernthal canlandırıyor.

Vizyon Tarihi

film Türkiye'de 28 Ekim 2016 tarihinde sinema severler ile buluşacak.

 

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.