OFPOF

Belçim Bilgin ve Theo James'li Politik Gerilim Filmi: Backstabbing For Beginners

-
250
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Belçim Bilgin ve Theo James'li Politik Gerilim Filmi: Backstabbing For Beginners
380 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Michael Soussan’ın aynı adlı anı kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ise Danimarkalı sinemacı Per Fly var.

Michael Soussan'ın anılarına dayanan film, genç bir Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak çalışan Soussan'ın gerçek hikayesini ve onun Birleşmiş Milletler'in "Oil for Food" (yemek İçin Yağ) Programı'na bağış toplama çabalarını anlatıyor. Filmin çekimleri ise Fas'ta yapıldı. ABD, Danimarka ve Kanada ortak yapımı filmde başrollerde Ben Kingsley, Jacqueline Bisset ve Theo James gibi dünyaca ünlü oyuncularla birlikte Türkiye'den Belçim Bilgin'de yer alıyor.

Film Konusu

James “Backstabbing for Beginners”da, Birleşmiş Milletler’in Petrol Karşılığı Gıda Program Koordinatörlüğü’ne atanan Michael adlı idealist bir genci canlandırıyor. Savaş sonrası görev gereği kendini Irak’ta bulan Michael, Ben Kingsley’nin oynadığı Pasha’ya güvenebileceğini düşünüyor ama işler planladığı gibi gitmiyor. İşte o günlerde yolu Belçim Bilgin’in canlandırdığı Kürt kızıyla kesişiyor. Ve gerilimli bir ortamda sürpriz bir aşk hikâyesi doğuyor.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Per Fly’ın yönettiği politik gerilim türündeki filmde Theo James, Birleşmiş Milletler’in Petrol Karşılığı Gıda Program Koordinatörlüğü’ne atanan Michael’ı canlandırıyor. Aşk yaşadığı kızı Belçim Bilgin, Pasha rolünü ise Ben Kingsley oynuyor.

Vizyon Tarihi

26 Mayıs 2017

Film fragmanı henüz yayınlanmasada film setinden görüntüler gelmeye başladı: 

Belçim Bilgin ve Theo James'li Politik Gerilim Filmi: Backstabbing For Beginners-4jyouft6fe

Belçim Bilgin ve Theo James'li Politik Gerilim Filmi: Backstabbing For Beginners-3n28ncu2ju


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık