OFPOF

Bayram Tatilini Evinde Geçirecek Olanlara İlaç Gibi Gelecek 10 Yabancı Film

-
2.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bayram Tatilini Evinde Geçirecek Olanlara İlaç Gibi Gelecek 10 Yabancı Film
0 izlenme
Ofpofer
-

Bayram tatilini evinde geçirecek olanlara ilaç gibi gelecek 10 yabancı film hazırladık. Hadi başlayalım.

1. Ayı Teddy

Ayı Teddy

Bir çocuk olduğunuzu düşünün ve küçüklükten beri yanınızdan ayırmadığınız ayınızın canlandığını düşünün. Elbette ayınızın masum ve naif olmasını bekleyebilirsiniz ancak John Bennett'in ayısı hiç de öyle değil! Küfürbaz ve ahlak kurallarını çiğneyen Ayı Teddy bir o kadar da sempatik ve komik. Mark Wahlberg ve Mila Kunis filmin başrollerini paylaşırken Seth MacFarlane hem yönetiyor hem de oynuyor.

2. Patrondan Kurtulma Sanatı

Patrondan Kurtulma Sanatı

Seth Gordon tarafından yazılıp yönetilen 2011 yapım film konusu bakımından oldukça eğlenceli ve komik. 3 arkadaşın patronlarından kurtulmak için giriştikleri maceraları anlatan film serisinin başrollerinde Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey ve Jamie Foxx yer alıyor.

3. Babamın Penguenleri

Babamın Penguenleri

Yine bir Jim Carrey filmi olan Babamın Penguenleri filmi, kendisi küçük yaşlarda Antarktika'ya giden babasından hediye olarak penguen alan bir adamın çocukları ve penguenleriyle macerasını anlatan film her ne kadar büyük başarılar elde etmiş olmasa da Jim Carrey'nin oyunculuğuyla bizi mest etmiş, güldürmüş ve mutlu sonuyla sevindirmişti.

4. Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız

Komedi filmimize dünya çapında ses getiren minionların filmi Çılgın Hırsız'ı eklemezsek büyük ayıp etmiş oluruz. 2 filmden oluşan animasyon filminin ilki 2010'da vizyona girerken ikincisi 2013'de hayranlarıyla buluştu.

5. Felekten Bir Gece

Felekten Bir Gece

Serinin tüm filmlerini bu listeye dahil etsek yanlış olmaz sanırım. Fazla alkol alan birbirinden farklı üç arkadaşın gece fantastik şeyler yapıp sabaha hiçbir şey hatırlamamalarını konu alan filmimizin başrollerinde Zach Galifianakis, Bradley Cooper, Justin Bartha bulunurken yönetmenlik koltuğunda Todd Phillips oturuyor.

6. Bay Evet

Bay Evet

Jim Carrey'nin 2000li yıllarda en çok ses getirdiği filmlerden biri olan Bay Evet'de başarılı aktör her şeye evet diyen bir adamı canlandırıyor. Peyton Reed'in yönetmenliğindeki Komedi filminde usta aktöre Zooey Deschanel, Bradley Cooper gibi yıldızlar eşlik ediyor.

7. Barfi

Barfi

Hem işitme hem de konuşma engelli bir genç olan Barfi'nin aşkını anlatan film aslında klasik bir Bollywood eseri. İçeriğindeki müzikalleri, dansları, gerçekçi dokunuşları ve komikliğiyle izleyenlerin kalbinde taht kuran filmin başrollerinde Ranbir Kapoor, Priyanka Chopra, Ileana bulunurken Anurag Basu hem yazıp hem de yönetiyor.

8. Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı

Western türündeki filmde, ürkek bir çiftçi bir silahlı çatışmada sözünden dönünce kız arkadaşı (Seyfried) vasıtası ile terk edilir. Lakin bir kanun kaçağının karısı (Charlize Theron) kendisine nasıl ateş edileceğini öğretince kahramanımız da kız arkadaşını geri kazanmak için bir şans elde eder.

9. Çakma Polisler

Çakma Polisler

Ryan ve Justin oyuncu olmaya çalışan fakat her seferinde çuvallayan iki kafadardır. Son başarısızlıklarının ardından soluğu arkadaşlarının düzenlediği kostüm partisinde alan ikili polis kostümleriyle mekana giriş yaparlar. İçeriye girdiklerinde bunun maskeli balo olduğunu fark edip partiyi terk ederler. Üzerlerindeki polis kıyafetlerini gören sokaktaki kişiler iki arkadaşı gerçek birer polis zanneder ve ikili yaşanan bazı olayların ardından bir nevi birer kahraman durumuna gelir. Ryan ve Justin üzerlerindeki üniformaların ne denli etkileyici göründüğünü kısa bir zaman içinde fark eder ve bu oyunu biraz daha devam ettirmeye karar verirler. Fakat bir noktadan sonra artık üniformalarını sokakta yürüyen insanlara değil, gerçek suçlulara karşı kullanmak durumunda kalırlar.

10. Kötü Komşular

Kötü Komşular

Kelly ve Mac Radner yeni doğan bebekleriyle beraber sakin mi sakin bir muhitte yaşayan genç bir çift. Radner'lar yaşadıkları yeri ve komşularını fazlasıyla sevmekteyken yeni taşınan yan komşularını da aynı samimiyetle karşılarlar. Ne var ki yeni komşular hem mahallenin hem de ailenin huzurunu tehdit etmeye başlarlar. Öğrenci derneği olaraktan kullanılan bu evde yaşanan şamata Radner'ları çileden çıkarır ve aile yeni komşularına küçük çaplı bir savaş açar. En zorlu rakipleri zorba Teddy ile başa çıkmaları ise bir hayli zahmetli olacaktır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.