OFPOF

Başrollerini Maggie Grace ve Toby Kebbell’ın Paylaştığı Aksiyon ve Gerilim Filmi: The Hurricane Heist

-
4.6b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Başrollerini Maggie Grace ve Toby Kebbell’ın Paylaştığı Aksiyon ve Gerilim Filmi: The Hurricane Heist
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Başrollerini Maggie Grace ve Toby Kebbell’ın paylaştığı film, çok yakında vizyona giriyor!

Bolca aksiyon ve gerilim vaat eden “The Hurricane Heist”ın yönetmenlik koltuğunda aksiyon türünde epey deneyimli olan Rob Cohen oturuyor. Başrollerini Maggie Grace ve Toby Kebbell’ın paylaştığı filmin kadrosunda Ryan Kwanten, Ralph Ineson, Melissa Bolona, Ben Cross, Jamie Andrew Cutler ve Christian Contreras yer alıyor. Filmin senaristliğini Rob Cohen, Anthony Fingleton, Scott Windhauser, Carlos Davis, Jeff Dixon üstlenirken, film yapımcıları arasında Mark Damon, Karen Dianne Baldwin, Moshe Diamant isimleri bulunuyor.

Film Afişi

Başrollerini Maggie Grace ve Toby Kebbell’ın Paylaştığı Aksiyon ve Gerilim Filmi: The Hurricane Heist-a19gek9utx

Film Konusu

Bir kasırga tehdidi altında, fırsatçı suçlular bir ‘ABD Mint’ tesisine sızarak 600 milyon dolar çalar. Kasırga, 5. kategori bir fırtınaya dönüşünce çok iyi hazırladıkları planları ters gider ve yalnızca bir Maliye Bakanlığı temsilcisinin (Maggie Grace) bildiği kasa dairesi şifresine ihtiyaç duyarlar. Fakat temsilci, kendisine beklenmedik bir müttefik bulmuştur: Kasırgalardan korkan fakat hırsızların kaçırdığı kardeşini kurtarmaya kararlı bir meteoroloji uzmanı (Toby Kebbell). Meteoroloji uzmanı Will, bu adrenalin dolu, dur durak bilmeyen aksiyon ve gerilim yolculuğunda galip gelmek için fırtına bilgisini bir silah olarak kullanır.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrollerini Casey rolüyle Maggie Grace ve Will rolüyle Toby Kebbell’ın paylaştığı filmin kadrosunda Breeze rolünde Ryan Kwanten, Perkins rolünde Ralph Ineson, Sasha rolünde Melissa Bolona, Dixon rolünde Ben Cross, Clement Rice rolünde Jamie Andrew Cutler ve Moreno rolünde ise Christian Contreras bulunuyor.

Vizyon Tarihi

9 Mart 2018 tarihinde amerika'da vizyona girecek film Türkiye'de 25 Mayıs 2018 tarihine vizyona giriyor.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık