OFPOF

Atiye'nin Başrolünde Oynadığı ''Bana Git De'' 25 Kasım'da Sinemalarda!

-
37.7b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Atiye'nin Başrolünde Oynadığı ''Bana Git De'' 25 Kasım'da Sinemalarda!
68.053 izlenme
Ofpofer
-

Ünlü şarkıcı Atiye, hayranlarının karşısına bu kez sinema filmiyle çıkıyor...

Başrollerinde Tayanç Ayaydın ve ünlü şarkıcı Atiye’nin yer aldığı "Bana Git de" adlı sinema filmi 25 Kasımda izleyicilerle buluşacak.

Türkiye’nin istikbal vaat eden yönetmenlerinden Handan Öztürk’ün senaryosunu kaleme alıp yönettiği  ‘Bana Git de’ adlı film iddialı geliyor. 25 Kasım tarihinde vizyona girecek olan film, ‘Hayatını değiştirmek isteyenler illa bir gün çekip gider!’ sloganıyla, “bir gün çekip gideceğim” diyenlerin hikâyesini anlatıyor. Çekimleri Urfa, Mardin, Elazığ, Tunceli, Adıyaman ve İstanbul'da gerçekleştirilen film, dünyaca ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın izleyenleri görsel açıdan büyüleyen filmlerinin ‘arka fon’ zenginliğini andırıyor.  Ulaş Zeybek’in görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmde; Anadolu'nun özgün mekanları adeta bir oya gibi işlenirken,  muhteşem güzellikte bir görsel şölen sunuyor.

Oyuncular: 
Tayanç Ayaydın
Rolü: Ali

Atiye Yılmaz
Rolü: Leyal

Seyyal Taner
Rolü: anne (Leyal)

Birsen Dürülü
Rolü: Kuş Zehra

Umut Oğuz
Rolü: Tolga

Rıza Sönmez
Rolü: Sezai

Recep Kaan Yılmaz
Rolü: Murat


Gösterim Tarihi: 25 KASIM 2016

Filmin Konusu:

Ali, var olma bunalımını aşmak için İstanbul’dan Doğu’ya doğru yolculuk yapmak isteyen çok başarılı bir gitaristtir, Leyal ise ünlü olmak için Doğu’dan kaçıp İstanbul’a gelmeyi hedefleyen genç ve güzel bir şarkıcıdır. Ali, kaçış ve arayışın iç içe olduğu bu yolculuğun bir durağında Leyal ile karşılaşır. Leyal, Ali'nin tersine İstanbul'a kaçmayı hedefleyen taşralı bir kızdır. Olağanüstü müzik yeteneğine sahiptir ve bu taşranın gölgesinde kaybolmaktan korkmaktadır. Ali'yi büyüledikten sonra Leyal ortadan kaybolur. Ali'nin arayışlarına Leyal de eklenmiştir. Ali, Leyal'nın trajik hikayesini öğrendiğinde ise bu arayışları iyiden iyiye sarpa sarmaya başlayacaktır. 

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık