OFPOF

Arrow Hakkında Bilmeniz Gerekenler

-
846
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Arrow Hakkında Bilmeniz Gerekenler
625 izlenme
Ofpofer
-

Arrow dizisine yeni başlayanlar için hazırladığımız rehberde bazı karakterler hakkında bilgi ve birkaç ufak ipuçlarını bulmanız mümkün olacaktır.

ünlü Dizi Arrow duymayan yoktur. Fakat bilmeyenler için kısaca şuan hayatta olan en önemli karakterleri sizler için derledik. Ayrıca Arrow hakkında birkaç ipucunu da yazılarımız içinde bulabilirsiniz. Pek  fazla ayrıntıya girmeden birkaç bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Zira ayrıntı diziyi izlemeyenler için sıkıntı yaratabilir. Sonuçta kimse bilmek istemez heyecan ile yeni bölümü bekler.

1. Stephen Amell

Stephen Amell

Arrow adlı dizinin ana karakterini Stephen Amell canlandırmaktadır. Stephen Amell 8 Mayıs 1981 Kanada doğumludur. Hali hazırda 9 film 25 dizide rol almıştır.

2. Dizinin En Önemli Oyuncusu

Dizinin En Önemli Oyuncusu

Başlıkda okudunuz dizinin en önemli oyuncusu diye ve içinizden dediniz neden Arrow değil diye. Ekip üyelerini üstün bilgisayar bilgisi sayesinde yönlendirme yeteneğine sahip. Felicity Smoak adlı karakterin babası da dizide bilgisayar korsanıdır.

3. Diggle

Diggle

Arrow ile yakın dostluğu onun yakın koruması olması ile başlamıştır. Aynı zamanda eski ordu mensubu ve ajandır. Kısacası Felicity Smoak saymaz isek Arrow en yakınındaki arkadaşıdır.

4. Speedy

Speedy

Speedy Arrow'un kız kardeşidir. Kötü olan babası onu eğitmiştir. Fakat o her zaman iyilerin yanında kalmıştır. Ayrıca bir bölümde ölmüş sevenlerini üzmüştür. Fakat suikastçılar birliğinin en değerli hazinesi olan kutsal suya götürürmüş ve tekrar dirilmiştir. Fakat asla davranışları eskisi gibi olmamış içinde öldürme isteği artarak devam etmiştir.

5. Malcolm Merlyn

Malcolm Merlyn

Dizinin kötü karakteridir. Sayesinde bir şehir yaptığı deprem makinası ile yok olmuştur. Kızına yaklaşınca bir miktar da olsa içindeki kötülük gitmiştir. Kızı için her şeyi yapan kahramanımız Arrow gibi üst düzey okçuluk gücüne sahiptir.

6. Ada

Ada

Arrow babası ile tekne gezisinde kaza geçilir ve bu adaya düşer burada 5 yıl yaşamak zorunda kalır. Zaman zaman Dizi içeresinde ayrıca ada hayatından da kesitler izlemek mümkündür. 

7. Damien Darhk

Damien Darhk

Damien Darhk 4. Sezona damga vurmuş bir karakterdir. Özellikle doğaüstü güçler meta insanları sevenler için mutlaka 4. Sezonu izlemesini öneririz. Bu karakter için fazla bilgi vermek doğru olmaz heyecanı kalmaz.

8. Flash

Flash

Arrow'un en yakın dostlarından biri Flash zaman zaman dizide Arrow'a yardım ederken bulmanız mümkün olacak.

9. Arrow Başlangıç

Arrow Başlangıç

Arrow'un ilk amacı babasının bıraktığı not defterindeki kötü insanları bulup öldürmekti. Daha sonra kendi ekip üyelerinin bularak harika işlere imza atmaya başladı.

10. Yeni Sezon

Yeni Sezon

Arrow yeni sezon şuan ki duruma göre 8 Ekim 2016 tarihinde başlayacaktır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.