OFPOF

Arjantin Yapımı Yeni Nesil Korku Filmi: What The Waters Left Behind

-
1.3b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Arjantin Yapımı Yeni Nesil Korku Filmi: What The Waters Left Behind
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yönetmen koltuğunda Luciano ve Nicolás Onetti kardeşlerin oturduğu korku yapımı yakında vizyonda.

Arjantin yapımı yeni nesil korku filmi "What the Waters Left Behind"ın ilk fragmanı çıktı. Yönetmen koltuğunda Luciano ve Nicolás Onetti kardeşlerin oturduğu korku yapımından gelen fragman da bir hayli ürkütücü.

Çekimleri Epecuén, Arjantin'de gerçekleşen filmin kadrosunda Agustín Pardella, Victoria Maurette, Mirta Busnelli, Gustavo Garzón, Chucho Fernández, Damián Dreizik, Victorio D'Alessandro yer alıyor.

film Afişi

Arjantin Yapımı Yeni Nesil Korku Filmi: What The Waters Left Behind-ukj2biz8qv

Film Konusu

Epecuén Arjantin'in en çok turist çeken bölgelerinden biridir. Binlerce insan iyileştiren termal suları için bölgeye akın etmektedir. Ta ki 10 Kasım 1985'e dek. Büyük miktarda termal su, koruyucu seti kırar ve köy on metre tuzlu suya gömülür. Otuz yıl sonra, sular çekilir ve Epecuén kalıntıları kasvetli ve terk edilmiş bir manzara ortaya çıkarır. Bir grup genç uyarıları dikkate almadan Epecuén ile ilgili bir belgesel çekmek için kalıntılara bir gezi yaparlar. Kısa sürede bölgede mahsur kalan grup, kısa sürede düşündüklerinin aksine, yalnız olmadıklarını fark etmeye başlayacaktır...

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin kadrosunda Agustín Pardella, Victoria Maurette, Mirta Busnelli, Gustavo Garzón, Chucho Fernández, Damián Dreizik, Victorio D'Alessandro yer alıyor. Fakat filmin rol dağılımı belli değil.

Vizyon Tarihi

Filmin vizyona gireceği tarih henüz belli olmadı önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık