OFPOF

Arif V 216 Filminin Oyuncu Kadrosu Netleşiyor

-
3.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Arif V 216 Filminin Oyuncu Kadrosu Netleşiyor
0 izlenme
Ofpofer
-

Serinin 3. filmi için oyuncular netleşmeye başladı. Cem Yılmaz'ın yazdığı, Kıvanç Baruönü'nün yöneteceği Arif v 216'nın bakalım kadrosunda kimler var?

G.O.R.A. ve A.R.O.G'dan sonra serinin 3. filmi için kolları sıvayan Cem Yılmaz'ın, çekimlerine mayıs ayında başlayacağı film olan Arif v 216'nın oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Film hakkında 145 saniyelik bir teaser yayınlanmasıyla birlikte, serinin fanatiklerini büyük bir heyecan sardı.

Ozan Güven

Filme adını veren 216 karakterini canlandıran Ozan Güven, tabii ki başrolde Cem Yılmaz'a eşlik edecek isim.

Özkan Uğur

Efsanevi müzik grubu M.F.Ö.'nün Özkan'ı, müzisyenliğinin yanında usta da bir oyuncu. Gora'da Garavel, Arog'da Dimi karakteriyle karşımıza çıkan Özkan Uğur'u 3. filmde de yeni bir karakterle görmemiz büyük ihtimal.

Zafer Algöz

Son günlerde Haşırt dı Bilekbord kitabıyla adından sıkça söz ettiren usta oyuncu Zafer Algöz de tabii ki filmde yerini alıyor ve kare ası tamamlıyor.

Seda Bakan

Behzat Ç. dizisiyle tanınan, Kardeş Payı dizisiyle ise Komedi de kendini ispatlayan Seda Bakan, sonunda hakettiği yere ulaşmış gibi gözüküyor.

Farah Zeynep Abdullah

Türkiye'nin en güzel ve en yetenekli kadın oyuncularından Farah Zeynep Abdullah da filmin kadrosunda. Filmin zaman yolculuğu temasını işleyeceği konuşulan bir durum. Farah'ı da geçmiş bir dönemde, örneği 70'lerde göreceğiz gibi görünüyor.

Ediz Hun ve Filiz Akın

Ediz Hun ve Filiz Akın

Ediz Hun'un oynacağı zaten duyuruldu. Filiz Akın ise tahminiz. Filmin yayınlanan storyboard'larında Arif Işık karakteri genç Filiz Akın'ın elini öpüyor. Belki Filiz hanım kendisi oynamasa bile, Cgi ile gençliği filmde gözükecek gibi.

Çağlar Çorumlu

Ve son olarak büyük yetenek Çağlar Çorumlu.

Güldür Güldür programıyla geniş kitlelere yayılan bir üne kavuşan Çağlar Çorumlu, yakın bir dönemde vizyone girecek olan Kolonya Cumhuriyeti ile de iyiden iyiye sükse yapacak. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.