OFPOF

Aralıkta Vizyona Girecek Filmler

-
8.4b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Aralıkta Vizyona Girecek Filmler
13.179 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Aralık ayında sinemalarda gösterime girecek yerli ve yabancı filmlerden dikkat çekenler ve kaçırmamanız gerekenler şimdi burada.

Aralık ayında sinemalarda izleyeceğiniz yerli ve yabancı filmlerden dikkat çekenler ve kaçırmamanız gerekenler şimdi burada. 2015 yılının son ayında sinemalarda izlenmesi gerekenler vizyon haftalarına göre 'Gelecek Program' listemizde. 

1. Düğün Dernek 2: Sünnet - 4 Aralık

Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği yaklaşık 7 milyon kişinin sinemalarda izleyerek rekor kıran Düğün Dernek'in devamı olan film, izleyeni hiçbir dakikasında kahkahasız bırakmayacak.

2. Steve Jobs - 11 Aralık

Oscar ödüllü Danny Boyle'un yönettiği, Amerika'da vizyona gidiği günden itibaren tartışma yaratan, ve bizi dijital devrimin arkasına götüren Steve Jobs kaçırılmaması gereken filmler arasında.

3. Pan - 11 Aralık

Sinemalarda Peter Pan uyarlamalarını izledik. Şimdi Kara Sakal sürprizi ile Var Olmayan Ülke'ye yolculuğumuza 3 boyutlu devam ediyoruz.

4. Victor Frankenstein - 11 Aralık

Mary Shelley'nin klasikler arasına girmiş gotik romanından daha önce pek çok kez uyarlanan Frankestein, farklı bir şekilde karşımızda.

5. Star Wars: Güç Uyanıyor - 17 Aralık

dünya ile aynı anda vizyona girecek ve yıllardır Star Wars fanatikleri tarafından heyecanla beklenen filmin yönetmeni J.J. Abrams. Şimdi karşımızda yeni kahramanlar ve düşmanlar var.

6. Momentum - 18 Aralık

Olga Kurylenko'nun canlandırdığı gizemli hırsız Alex, yalanların içine çekilmekle kalmayıp, onu hedef haline getiren erkeklere karşı mücadele ediyor. 

7. Mutlu Yıllar - 25 Aralık

Olivia Wilde, Amanda Seyfried ve Marisa Tomei'nin yer aldığı Mutlu Yıllar'da, dört kuşaklık Cooper ailesinin yılbaşı öncesinde birlikte yedikleri yemekte beklenmedik olaylar yaşanır. Ve yeni yıla onlarla beraber kahkahalarla gireriz.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık