OFPOF

Anthony Hopkins ile Size Bir Şölen: Collide

-
1.2b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Anthony Hopkins ile Size Bir Şölen: Collide
1.032 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Aksiyon ve gerilim türünde vizyona girecek film çete hayatını acımasız tarafına dokunmadan edemiyor.

Anthony Hopkins'i ve onun filmlerine getirdiği heyecanı özlediyseniz sıkı durun. Çünkü bu sefer aksiyonun dibine vuracağınız ve gerim gerim gerileceğiniz bir film geliyor, Collide.

Film kötü giden bir soygundan başlıyor

Acımasız çete lideri Hagen'dan kaçmaya çalışan bir adamın uyuşturucu satıcısından başka birine sığınmaktan başka çaresi yoktur. Talihsiz bir soyguna karışan adam uyuşturucu satıcısı olan ve Casey Stein'in eski patronu olan Geran'ın yanına gider.

Ancak Geran'ın başı büyük bir beladadır. Adamımız sevgilisi Juliette'i korumaya çalışmakla birlikte Hagen'ın tehditlerine karşı da soluksuz bir kovalamacanın içine girer. İşte böylece filmin aksiyonu da başlamış olur.

Kadro beklendiği gibi oldukça geniş ve sağlam

Anthony Hopkins'in başrolü aldığı filmde Ben Kingsley, Nicholas Hoult, Felicity Jones ve Clemens Schick de ana oyunculardan. Autobahn adıyla da vizyona girecek filmin içeriği kadar seyirci de heyecan içinde.

Senaryosunu Eran Creevy ve F. Scott Fraizer'ın yazdığı filmde yönetmen koltuğuna Eran Creevy oturuyor. İngiltere ve Almanya yapımı olduğu gerçeğini de göz ardı etmemek gerek. Tabii ki Hopkins'in farkını da...

14 Ekim Cuma günü vizyona girecek bu sağlam aksiyon filminin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık