OFPOF

Animasyon Severler İçin 10 Mükemmel Animasyon Önerisi

-
4.1b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Animasyon Severler İçin 10 Mükemmel Animasyon Önerisi
24.018 izlenme
Ofpofer
-

Ailece izleyebileceğiniz, birbirinden güzel animasyonların bulunduğu bir liste...

1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 ve 2

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 ve 2

Yıllarca ejderhalarla savaşan bir Viking köyünde, genç bir çocuk en çok korkulan ejderha ile arkadaş olur ve aralarında sadakat ve içtenlik barındıran bir arkadaşlık gelişir.

2. Cesur

Cesur

Merida bir gün krallığın kutsal sayılan bir geleneğine karşı çıkar ve bu hareketi krallığı neredeyse felaketin eşiğine sürükler. Merida'nın bundan sonraki görevi hem ülkesine tekrar huzur getirmek hem de anne babasının kalbini geri kazanmaktır. Merida üzerindeki lanetle savaşırken gerçek cesareti ve doğruluğu da keşfedecektir.

3. Yukarı Bak

Yukarı Bak

Animasyonun her yaştan izleyiciye hitap ettiği gerçeğini bir kez daha kanıtlayan bir film. Her haliyle masum ve dokunaklı olabilen bu öykü, senesinin en iyi animasyon Oscar’ına layık görülmüştü.

4. Gezegen 51

Gezegen 51

Buradan çok çok uzaklarda hayatın basit , çocukların mutlu ve her şeyin memnun olduğu bir yer vardı... Ama garip bir şey Gezegen 51'e doğru gelmekteydi. Hep başka gezegenlere gitmeyi hayal etsek de, ya o gezegenlerde biz uzaylı olursak?

5. Neşeli Ayaklar 1 ve 2

Neşeli Ayaklar 1 ve 2

Antartika'da bölgenin tüm penguenlerinin ruh eşlerine kendilerini ifade edebilmek üzere birer “Kalbe Seslenen Şarkıları” vardır. Mumble’ın sesi çok kötüdür fakat Mumble’ın farklı bir yeteneği vardır, o harika bir dansçısıdır!

6. Aşçı Fare

Aşçı Fare

Ramy adındaki bir fare imkansız olmasına rağmen, büyük bir aşçı olmanın hayallerini kurar. Bu şirin fare, yemek pişirme üstadı Auguste Gusteau sayesinde ünlenmiş bir restoranda çalışan becereksiz çırağa gizlice yardım ederek hayalini gerçekleştirmeye başlar.

7. İnanılmaz Aile

İnanılmaz Aile

Özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan Bob, 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. Ancak, işler umulduğu gibi gitmeyince, Bob'un karısı ve çocukları da olaya dahil olur. Sadece Bob değil, sayısız masum insan da tehlike altındadır.

8. WALL-E

WALL-E

Günümüzden çok uzak bir gelecekte geçen filmde, insanoğlu aşırı kirlenme sebebiyle dünya’yı terk edip başka bir gezegende yaşamaya başlamıştır. Çöplerle çevrili dünyayı temizleme görevi ise sevimli robot Vol-i’ye verilir.

9. Arabalar 1 ve 2

Arabalar 1 ve 2

Başarıyı hedefleyen bir yarış arabası finish çizgisine geldiğinde hayatın sadece ondan ibaret olmadığını anlar. eğlenceli bir animasyon, hâlâ izlemeyen varsa daha fazla beklemesin. :)

10. Alvin ve Sincaplar Serisi

Alvin ve Sincaplar Serisi

Evlerini kaybeden 3 küçük sincap ünlü bir şirkette çalışan şarkı sözü yazarıyla tanışır ve bu sevimli sincapların hayatı tamamen değişir. Artık onlar dünyanın en ünlü sincaplarıdır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.