OFPOF

Altı Patlar Sesleriyle Geliyor: Muhteşem Yedili

-
967
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Altı Patlar Sesleriyle Geliyor: Muhteşem Yedili
868 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Başrollerini Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio ve Peter Sarsgaard'ın paylaştığı muhteşem bir film...

Filmin Konusu

Rose Creek adlı küçük bir kasabanın halkı, kasabayı yöneten Bartholomew Bogue (Peter Sarsgaard) adlı sanayicinin insanlık dışı uygulamalarından usanmıştır. Onları bu zor durumdan kurtarmak için bir araya gelen, farklı yeteneklere ve karakterlere sahip, aralarında ödül avcılarının, kanun kaçaklarının, kumarbazların da bulunduğu 7 silahlı adam ortak bir amaç uğruna güçlerini birleştirirler. Güçlerini birleştiren bu adamlar kendilerini olağan üstü bir çatışmanın içinde bulurlar.

Filmin Oyuncuları

Denzel Hayes : Washington Jr, Amerikalı aktör. Kariyerinde birçok Dizi ve sinema filminde  yer almıştır.  NBC'nin ünlü TV dizisi " St. EIsewhere " de Dr. Chadler karakterini tam altı yıl boyunca canlandırdı. İlk sinema deneyimi 1981 yılında başlayan aktör, George Segal'ın " Carbon Copy " si ile adını gerçek anlamda duyurdu. 1989 yılında " Glory " de canlandırdığı kaçak köle Tripp ile En İyi Yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar kazanan Washington, önünde açılan yeni sayfalarla bugünlere geldi.  Bunlara ek olarak yönetmenlikte de şansını deneyen ünlü oyuncu 1999'da "Finding Fizh" i çekti.

Christopher Michael: "Chris" Pratt, Amerikalı aktör. 4 sezon boyunca televizyonlarda yer alan Everwood dizisindeki Birghton "Bright" Abbott karakteriyle kariyerinde çıkışa başlamıştır. Daha sonra The OC dizisine dördüncü sezonda Winchester "Che" Cook karakteriyle giriş yaparak, kariyer çıkışını devam ettirmiştir. The OC dizisinin bitmesiyle birlikte  NBC kanallarında yayınlanan Parks and Recreation dizisine geçiş yapmış, bu sırada Moneyball filminde beyzbol oyuncusu Scott Hatteberg'ı canlandırmıştır. Bu projelerinden sonra en son olarak Marvel stüdyosunun hazırladığı Guardians of the Galaxy filminde Peter Quill yani Star-Lordu canlandırdı.

Ethan Green Hawke: Amerikalı aktör.Onu ünlü yapan rolü lise yıllarında Dead Poets Society (1989) filmindeki Todd Anderson rolüydü.1996'da 'The Hottest State,' adlı romanı yayınlandı.The Usual Suspects ve X-Men gibi filmlerin yönetmeni olan Bryan Singer'la çocukluk arkadaşıydılar.William Wharton'ın iki ayrı romanından uyarlanan Dad (1989) ve A Midnight Clear(1992) filmlerinde rol almıştı.

Vincent Phillip D'Onofrio: ABD'li oyuncu ve yapımcı. Law and Order: Criminal İntent dizisi ve Full Metal Jacket filmindeki rolleri ile bilinir. Emerald City,Daredevil Sezon 2,In Dubious Battle,Muhteşem Yedili,Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu,Broken Horses,DaredevilPurgatory yer aldığı son yapımlardır.

Peter Sarsgaard: 2003 yapımı Shattered Glass filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu - Sinema dalında Altın Küre'ye aday gösterilmiş, aynı film ile Las Palmas Film Festivali'nde Hayden Christensen ile birlikte En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.Ayrıca Stockholm Film Festivali'nde Garden State filmi ile En İyi Aktör ödülü kazanmıştır.

Vizyon Tarihi: 23 Eylül 2016

Filmin Fragmanı


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.