OFPOF

Aktif Olarak Devam Eden ve İzlemekten Zevk Alabileceğiniz 7 Yabancı Dizi

-
725
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Aktif Olarak Devam Eden ve İzlemekten Zevk Alabileceğiniz 7 Yabancı Dizi
343 izlenme
Ofpofer
-

Aktif olarak yayınlanan, tüm dünya tarafından izlenen ve beğenilen, yabancı yapımlı dizilerin derlemesi.

Aktif olarak yayınlanan ve genel olarak beğeni gören, her telden izleyiciye sahip birbirinden güzel 7 yabancı yapım Dizi

1. The Originals

The Originals

The Originals dizisi doğaüstü olayların konu alındığı, genellikle vampir, kurt adam , cadı üçlemelerinin konu edindiği dizileri sevenler için gayet başarılı bir yapım. Dizi The Wampire Diares dizisinin spin-off serisi olarak 2013'te yayına başladı. Şuan 3. sezonu gösterimde. Dizinin konusu 1000 yıllık köken vampir ailesi olan Mikaelson ailesinin yaşadığı sıradışı olaylar. Dizinin başrollerini Joseph Morgan, Daniel Gillies , Phoebe Tonkin üstleniyor. Eğer bu tür dizileri seviyorsanız ve izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gerekmekte. 

2. Vikings

Vikings

Vikings dizisi, Britanya'dan Fransa'ya kadar giden fetihleriyle tarihte nam salmış Ragnar Lothbrok ve ailesinin yaşadıklarını anlatan ve bir yandan da Viking'lerin hayatını ve kültürünü bize yansıtan bir yapım. Dizi 2013 başlangıçlı olup şu anda 4. sezonu gösterimde. Başrollerinde Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen gibi isimlere yer veriyor.

3. Game Of Thrones

Game Of Thrones

Game of Thrones dizisi George R. R. Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı romanından uyarlanmaya başlamıştır. Dizinin başlangıç yılı 2008, şu anda ise 6. sezonu gösterimde. Dizinin türü Fantastik türde. Kralların ve hanelerin birbirleriyle güç mücadelesi yaşadığı ve aynı zamanda türlü entrikaların, taht oyunlarının yaşadığı bu dizide kimin ne zaman öleceğini kestiremediğimiz bir gerçek. Başrollerinde diziye bir anda veda edebilmesi gayet değişik bir yapım olduğunun göstergesi. Dizi 6. sezonda kitaplardan ayrı bir yol çizerek kendi senaryosuna devam etmeye başladı. Başrollerini aktif olarak, Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington üstlenmekte. 

4. Arrow

Arrow

Arrow dizisi, DC Comics tarafından piyasaya sürülen Green Arrow adlı süper kahramana dayanır. 2012'de başlayan dizinin şu anda 4. sezonu gösterimde. Dizide Oliver Queen ( Stephen Amell ) yaşadığı bir kazadan sonra kaybolur. Beş yıl sonrasında Büyük Okyanus'ta bir adada bulunur ve evine döner. Yaşadığı olayların onu değiştirmesiyle suçlularla mücadele etmek için kendisine Arrow kişiliğini yaratır. Dizinin başrollerinde Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey bulunmaktadır. Aksiyon, Macera, Suç tarzında türleri sevenler için izlenmesi gereken bir yapım. 

5. The Flash

The Flash

The Flash adlı dizimizde aynı Arrow gibi DC Comics tarafından uyarlanan bir çizgi romana dayanır. 2014'te başlayan dizinin şu anda 2. sezonu gösterimde. Konusu bir laboratuvarda yaşanan patlama sebebiyle hava durumunun değişip, Barry Allen'a şimşek çarpmasıyla sonuçlanır. Şimşeğin onda yarattığı etkiyle hücreleri hızlıca yenilenir, aldığı yaralar çabucak iyileşir ve kendisine muhteşem bir hız gelir. Barry kazandığı bu güçleri şehirdeki suçlulara karşı kullanmaya başlar. Dizinin başrollerini Grant Gustin, Thomas Cavanagh, Fulvio Cecere üstlenmekte. Aynı Arrow dizisi gibi Aksiyon, Macera, Fantastik türleri sevenler için güzel ve yeni bir yapım. 

6. Limitless

Limitless

Limitless dizisi bu listede en taze kan olan Dizi. 2015 yapımı olan bu dizi şu anda 1. sezonunda ve 2011 yapımlı Limit Yok adlı filmin devamı niteliğinde olan yapım. Dizinin konusu Brain Finch adlı karakterin NZT-48 adlı insanın beynini olabildiğinden daha iyi çalıştırmasını sağlayan ilaçla tanışmasıyla başlar. İlaç onu dünya'nın en zeki insanı yapmaktadır. İlacın yan etkisi ise 1 yıl kullanımdan sonra ölümcül reaksiyon vermesidir. Brain Finch'in hayatının konu alındığı bu yapımın başrollerini Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper üstlenmekte. Dram ve Gerilim seviyorsanız şiddetle tavsiye edilir.

7. Narcos

Narcos

Narcos dizisi aradığımız taze kanlardan bir başkası. 2015 yılında başlayan Dizi şu anda 1. sezon arasında ve 2. sezon onayını direkt almış bir yapım. Konusu dünya'nın en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını ve çevresini konu almakta. Pablo Escobar'ın uyuşturucu alanında en büyük olurken yaşadıklarını ve onu DEA Ajanı Steve Murphy ile yaşadıkları olayları anlatmaktadır. Dizinin başrollerini Wagner Moura, Boyd Holbrook ,Pedro Pascal üstlenmekte. Dram ve Suç türünün yoğun şekilde hissedildiği bu yapım kesinlikle izlenmesi gerekenler arasında. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.