OFPOF

Aksiyon ve Komedinin En Güzel Harmanlanmış Hali: Masterminds

-
794
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Aksiyon ve Komedinin En Güzel Harmanlanmış Hali: Masterminds
1.138 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Loomis Fargo adıyla da vizyona girecek film izleyenleri çok güldürecek gibi duruyor.

Jared Hess'in yönetmen koltuğunda oturduğu Masterminds geliyor. Doksanlı yılları anlatan film bir zamanların büyük soygunlarından birini yeniden canlandırıyor. Başrollerdeki müthiş oyuncular ile de filmi izlemek en keyifli halini alıyor.

Loomis Fargo & Company isimli bir şirkette sürücü olarak çalışan David Scott Ghannt'ın öyküsünü anlatan film büyük bir banka soygununun etrafında çevirilmiş durumda. Bunu en iyi mizahi sosla bizlere sunan filmdeki soygun 1997 yılında gerçekleşiyor. Başrollerde ise Owen Wilson ,  Zach Galifianakis ,  Kristen Wiig ,  Jason Sudeikis ,  Kevin J. O'Connor blunuyor. Anlaşıldığı üzere sağlam bir kadro ve iyi güldürmek üzere bir söz var gibi. Senaryo ise 5 tecrübeli kişinin elinden çıkma.

Filmin konusu

Ghannt ve kurduğu bir ekip büyük bir soygunla voleyi vurmayı planladıkları an farklı bir hayata da adım atmış olurlar. Çalmayı planladıkları 17.3 milyon dolar ile bir servet bombasını elinde bulunduran ekibin bu bombasının ara sıra patlama tehlikesi olduğunu da söylemek gerek. Zaten başlarına gelen bir sürü macera da bu andan itibaren başlıyor. Gerçek bir hikayeden alınan film daha önce polisiye okuyan veya bu konularla ilgili olanlar için bir şölen sunuyor.

Amerikan yapımı olan filmde John Goldwyn ve Lorne Michaels yapımcı koltuğunda oturuyorlar. Filmdeki karakterleri canlandıran oyuncuların ise bir kısmı çok sevilen bir kısmı da durmaksızın yükselişte olan oyuncular. Bu nedenle film için beklentiler ve heyecan oldukça yüksek.

Ülkemizde 30 Eylül Cuma günü vizyona girecek filmin fragmanını aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.