OFPOF

Ağustos'ta vizyona girecek filmler

-
97
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ağustos'ta vizyona girecek filmler
1.471 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yazın çok daha az filmin gösterime girdiği sinemalarda Ağustos ayında gidebileceğiniz filmleri sizler için derledik.

1. Pixels

Sinemaseverlere yazın vizyona girecek filmler arasında İlk olarak önereceğimiz film bilim kurgu - Komedi türündeki Pixels. Atari oyunlarındaki görüntüleri bir savaş ilanı olarak algılayan uzaylıların bu karakterlerin benzerleriyle dünyaya saldırmasını konu alan film oldukça eğlenceli. Atari maceralarını hatırlamak ve nostalji yapmak isteyenlerin zevkle izleyeceği bu filmin baş rollerinde Adam Sandler, Sean Bean, Michelle Monaghan yer alıyor. Bu filmi kaçırmam diyenler 14 Ağustos’ta biletlerini almayı unutmasın!

2. She's Funny That Way

Ağustos’ta vizyona girecek bir başka komedi filme ise baş rollerinde Owen Wilson ve Jennifer Aniston’ın oynadığı “She’s Funny That Way” filmi. Film, evli bir tiyatro yönetmenin, eskiden fahişelik yapmış bir aktrise aşık olup, onun kariyerine yardım etmek için elinden gelen tüm yardımı yapmasını konu alıyor. Yapımcılığını Wes Anderson’ın yaptığı film 28 Ağustos’ta vizyona girecek.

3. Fantastik Dörtlü

Bilim kurgu, aksiyon filmlerinin kült yapımlarından biri haline gelmiş Fantastik Dörtlü filmi ise 7 Ağustos’ta sevenlerin karşısına çıkacak. Marvel severlerin dikkatini çekecek olsa da yine Marvel hayranları tarafından daha az heyecanla beklenen bu film yine de yaz günlerinde gitmeye değer filmler arasında sayılabilir.

4. Hitman: Ajan 47

2007'de çekilen Hitman filminin "reboot"u olarak çekilen bu filmde Agent 47, tam bir ölüm makinesi olacak şekilde tasarlanmış bir suikastçidir. Ancak çok güçlü bir holding, ajanın arkasındaki sırrı çözüp kendi suikastçiler ordusunu kurmak istemektedir. Film 21 Ağustos'ta vizyona girecek. Hitman meraklılarının kaçırmayacağı bir film.

5. Yabancı / Üç Harfliler 2

korku-gerilim türü sevenler içinse Latin Amerika yapımı “Yabancı” isimli film tavsiye edilebilecek filmler arasında. Eli Roth’un yapımcılığındaki bu film, gizemli bir adamın Kanada'nın küçük bir kasabasına kaybolan karısını bulmak için gelmesi ve bu gizem dolu adamın varlığının kasabadaki diğer insanlar için korku dolu anlara dönüşmesini konu alıyor.

Türkiye’den bir korku filmi izlemek isteyenler ise yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu’nun yaptığı “Üç Harfliler 2: Hablis” filmini izleyebilir.

6. Masterminds

Tarihteki en büyük banka soygununu mizahi bir dille anlatan bu filmde 1997 yılında Loomis Fargo & Company adlı bir şirkette sürücü olarak görev yapan David Scott Ghannt’ın öyküsünü izleyeceğiz. Ghannt ve ekibinin, çaldıkları 17.3 milyon dolar ile birlikte ortadan kayboluşunu anlatan filmin başrollerinde Zach Galifianakis ve Owen Wilson yer alıyor. 7 Ağustos'ta gösterime girecek kaçırmamanız gereken bir film.

7. 13 Sins

Evli fakat mutsuz bir hayat yaşamakta olan bir adam bir gün esrarengiz bir telefon konuşması yapar. Hattın diğer ucundaki adam, kendisine on üç gizemli görev verir. Bu gizemli görevin sonunda milyon dolarlık bir anlaşma olacaktır. Heyecan dolu bu filmi 7 Ağustos'tan itibaren izleyebilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık