OFPOF

Adına heykel dikilen 4 aktör

-
209
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adına heykel dikilen 4 aktör
4.868 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yakışıklılar, karizmatikler ve hepsi de sinemanın dünyaya armağan ettiği isimler... İşte heykeli dikilen dünyaca ünlü 4 aktör.

Dördü de çok farklı kimliklere sahip. Ancak tartışmasız ortak bir noktaları var: Dördü de sinema dünyasının kült isimlerinden ve dördüne de ithaf edilmiş anıtlar var! İşte heykeli dikilen dünyaca ünlü dört aktör:

1. Bruce Lee

Dövüş sanatlarının efendisi olduğu kadar sözün de ustası. Bruce Lee “Kolay bir hayat için dua etmeyin, zor olana dayanmak için dua edin” sözleriyle hayat felsefesini de özetlemiştir bizlere. Eğer ki yolunuz Hong Kong’a düşerse Nathan Road caddesini takip edip Aveune Stars sokağına girin ve ustanın heykelinin önünde fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyin.

2. James Dean

Hollywood’ın efsane yıldızı James Dean bir gün bir dostuyla yarış arabaları hakkında konuşurken, “Ölmek için ne harika bir yol” demiş ve 24 yaşında trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Dean'in "Sonsuza kadar yaşayacakmış gibi hayal et, yarın ölecekmiş yaşa” sözlerinin yazılı olduğu heykeli Los Angeles’ın Hollywood bulvarında bulunuyor.

3. Sylvester Stallone

Rocky'nin iki yumruğunu havaya kaldırdığı sahnesiyle sinemanın unutulmazları arasına girdi. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta bulunan SylvesterStallone heykeli, işte bu efsane sahneye selam gönderiyor.

4. Arnold Schwarzenegger

"Conan" ve ardından "Terminatör" filmleriyle adını dünyaya duyurdu. Yetmedi California valiliği yaptı! Memleketlileri de ünlü aktöre ithafen, Avusturya’nın Thal köyünde doğduğu evi müze haline çevirdi. Arnold Schwarzenegger’in bahçedeki heykeliyse, tüm görkemiyle ziyaretçileri karşılıyor.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.