OFPOF

Adem Uğur'un Yönetmenliğini Yaptığı ve Cem Özer'in Yer Aldığı Gerilim Filmi: ''Sera - Geçmişin Gizemi''

-
471
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adem Uğur'un Yönetmenliğini Yaptığı ve Cem Özer'in Yer Aldığı Gerilim Filmi: ''Sera - Geçmişin Gizemi''
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yapımcılığını Nezir Yücel, yönetmenliğini Adem Uğur'un yaptığı “Sera Geçmişin Gizemi” filmi çok yakında vizyonda olacak.

Yapımcılığını Nezir Yücel, yönetmenliğini Adem Uğur'un yaptığı “Sera Geçmişin Gizemi” filmi merakla bekleniyor. ünlü oyunculardan Cem Özer, Atılgan Gümüş, Fırat Çöloğlu, deniz Sarıbaş, Kayra Erdoğan, Nehir Büyükakçay’ın yer aldığı psikolojik gerilim filmi galasının ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu Alanya’da yapılacağını belirtti.

film Afişi

Adem Uğur'un Yönetmenliğini Yaptığı ve Cem Özer'in Yer Aldığı Gerilim Filmi: ''Sera - Geçmişin Gizemi''-q01ehxp1wy

Film Konusu

Bir süredir kabuslarla boğuşan doktor Oğuz'un, psikiyatri bölümünde yatan Sera ile tanışmasıyla gelişen olayları konu ediniyor. Oğuz 35 yaşlarında, mesleği ve aldığı eğitim gereği bilime inanan bir doktordur. Bir süredir kabuslar gören ve açıklayamadığı tuhaf olaylar yaşayan Oğuz çalıştığı psikiyatri hastanesinde yatmakta olan Sera’yla benzer sorunları olduğunu fark eder. Genç kızı anlamak ve aslında kendi sorularının cevaplarını bulmak için kıza yaklaşan Oğuz’un bütün cevaplar için sadece 1 günü vardır. Ertesi sabah elektro şok uygulanacak olan Sera’yı dinlemeye başlayan Oğuz, Sera anlattıkça kendini gizemli bir cinayet davasının içinde bulur. Sera’nin anlatımıyla hikaye geçmişe doğru evrilir. 17 yıl boyunca aynı yerde aynı saatte cinayetler işlenir. Son cinayet işlendiğinde bu haberi duyan ve hayatını doğaüstü varlıklara adayan Sera’nın amcası olan Profesör Cevdet, Sera’nın onlarla iletişim kurma yeteneğinden faydalanıp, bu olayı çözmeye çalışır. 

Film Oyuncuları 

Filmin oyuncu kadrosunda Cem Özer, Atılgan Gümüş, Fırat Çöloğlu, Deniz Sarıbaş, Kayra Erdoğan, Nehir Büyükakçay yer alıyor.

Vizyon Tarihi

10 Kasım 2017

Fragman


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık