OFPOF

Addams Ailesi'nin Animasyon Filmi: The Addams Family

-
337
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Addams Ailesi'nin Animasyon Filmi: The Addams Family
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Charles Addams'ın 1938'de başlayıp 1988'deki ölümüne dek çizmeyi sürdürdüğü karikatür köşesi Addams Ailesi'nin yepyeni beyaz perde yolculuğu...

1930'lu yıllarda New Yorker Gazetesi'nde yayınlanmaya başlayan, karikatürist Charles Addams imzalı çizgi seri Addams Ailesi, bir kez daha beyaz perdeye geri dönüyor! animasyon olarak çekilecek olan filmin başrolünde Oscar Isaac yer alıyor.

Sausage Party'nin yönetmeni Conrad Vernon'ın imzasını taşıyacak olan animasyon uyarlamanın senaryosunda Pamela Pettler imzası olacak. Yapımcılığı üstlenen isimler ise Gail Berman, Conrad Vernon ve Alex Schwartz.

film Konusu

Aşklarını yenileyen Gomez ve Morticia’nın erkek çocuklarının dünyaya gelişiyle Addams malikanesine yeni bir ses gelir. Fester’ın şehvet düşkünü dadı Debbie Jilinsky’nin peşine düşmesiyle Wednesday ve Pugsley onun aslında kara bir dul olduğunu ve Fester’ı da ölü koca koleksiyonuna eklemek istediğini keşfederler. Fester’ın dadıyla evlenmesi ve ardından da çocukları yaz kampı için evden uzaklaştırmaya çalışmasıyla ailede soğuk rüzgarlar esmeye başlar. Ancak Wednesday henüz son sözünü söylememiştir.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Filmin başrolünde Gomez Addams rolü ile Oscar Isaac yer alıyor. Morticia, Wednesday, Pugsley, Uncle Fester ve Grandmama gibi aile bireyleri için henüz oyuncular belli olmadı.

Vizyon Tarihi

Film, amerika'da 11 Ekim 2019 tarihinde vizyona giriyor fakat Türkiye vizyon tarihi henüz belli olmadı.

Film fragmanı henüz yayınlanmadı.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık